1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. MHP Siirt Adayı Faraç Çelebi ile söyleşimiz
MHP Siirt Adayı Faraç Çelebi ile söyleşimiz

MHP Siirt Adayı Faraç Çelebi ile söyleşimiz

Güres Caddesinde bulunan MHP’nin seçim bürosunda Siirt Milletvekili birinci sıra adayı Faraç Çelebi ile söyleşide bulunarak çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerini dinledik.

A+A-

Faraç Çelebi, Siirt’te yatırımı olan bir işadamı. Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Siirt’te birinci sıradan milletvekili adayı gösterildi. Partisiyle birlikte seçim çalışmalarını gündüz ve gece olmak üzere il teşkilatıyla birlikte sürdürüyor. Kendisine sorularımızı sorduk ve kayıt tuşumuza basarak değerlendirmelerini kaydettik.

Aşağıdaki video bandımızda söyleşimizi izleyebileceğiniz MHP Siirt Milletvekili Adayı özet olarak şu ifadelere yer verdi:

insanlar artık burada bir değişime ihtiyaç olduklarını söylüyorlar. Ticaret hayatından ve esnaflıktan gelen birisiyim. Cumhur ittifakıyla ilgili sahada herhangi bir sıkıntı görmüyoruz fakat meclis seçimlerinin farklı olacağını tahmin ediyorum. İnsanlar yanlış siyasetten ve ilgisizlikten dolayı küstürülmüşler. Fakat Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ilk turda kazanacağını düşünüyorum. MHP’nin Siirt’ten vekil çıkaracağına inanıyorum. Bu seçimde çok güzel bir çalışmayla sahadayız. Siirt halkından iyi analiz yapıp, vicdanının sesini dinleyerek oy kullanmalarını rica ediyorum.

 

Bu haber toplam 7436 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
16 Yorum