1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Mevlana’yı anma etkinliği çok beğenildi ama…
Mevlana’yı anma etkinliği çok beğenildi ama…

Mevlana’yı anma etkinliği çok beğenildi ama…

Prof. Dr. Mahmut Erol KILIÇ’ın Hz. Mevlana’yı anlatan semineri ile bilgi dağarcıklarını dolduran ve gönülleri açılan davetliler, açılan gönüllerini Postnişin Nail Kesova yönetimindeki Galata Mevlevileri Kültür ve Sanat Topluluğu "Sema Gösterisi" ile dol

A+A-

Mevlana’yı anma etkinliği çok beğenildi ama…

                Geçtiğimiz Cuma akşamı gerçekleştirilen ve aylardır organizasyonu için ter dökülen Hz. Mevlana’yı anma etkinliği muhteşem geçti.

                Davetliler hem gönüllerini hem de bilgi dağarcıklarını doldurdular.

                Prof. Dr. Mahmut Erol KILIÇ’ın Hz. Mevlana’yı anlatan semineri ile bilgi dağarcıklarını dolduran ve gönülleri açılan davetliler, açılan gönüllerini Postnişin Nail Kesova yönetimindeki Galata Mevlevileri Kültür ve Sanat Topluluğu "Sema Gösterisi" ile doldurdular.

SİİRTLİLER.NET

                Organizasyon kalitesi ile son yılların en güzel etkinliğine imza atan başta Vali Necati ŞENTÜRK, Valilik Basın Kontrol Kurulu Başkanı Hifzullah ERYEŞİL, Milli Eğitim Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Cengizhan BAŞARAN’ın katkıları unutulmamalı.    

                Davetlilerin hepsinin çok beğendiği kültür etkinliğinde salonun ısıtılamaması tek olumsuz taraftı. Siirt’in acilen bu tür Kültür Etkinliklerinin rahatça yapılabileceği en az 1000 kişilik kapalı bir “oditoryum” tarzı salona ihtiyacı var.

                Bu Cuma yapılması planlanan ve bu yıla asıl damgasını vuracak olan “Sultan Memduh Hazretlerini Anma” gecesinde aynı olumsuzluğun yaşanmamasını diliyoruz.

SİİRTLİLER.NET

 

 

Bu haber toplam 1966 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!