1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Meral Akşener’in Siirt esnaf ziyaretinde arbede
Meral Akşener’in Siirt esnaf ziyaretinde arbede

Meral Akşener’in Siirt esnaf ziyaretinde arbede

Siirt’e gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in şehir merkezinde esnaf ziyareti sırasında kendisine sitem ederek soru soran vatandaşın üzerine partililer yürüdü.

A+A-

İYİ Parti Genel başkanı Meral Akşener ve beraberindeki heyet Siirt’e gelerek esnaf ziyaretlerinde bulundular. Siirt şehir merkezindeki ziyaretlerinin ardından Kurtalan’a geçen Akşener ve partililer benzer ziyaretlerini sürdürdüler.

BAKANLIĞINIZ DÖNEMİNDE KAÇ FAİLİ MEÇHUL CİNAYET YAŞANDI?

Siirt’teki esnaf ziyaretleri sırasında bir vatandaşın kendisine “İçişleri Bakanlığı yaptığınız dönemde Doğu ve Güneydoğu’da kaç faili meçhul cinayet yaşandı?” şeklinde soru sorunca ortalık bir anda karıştı. Soruya tahammül edemeyen partililer vatandaşın üzerine yürümesiyle arbede yaşandı.

Soru soran vatandaşa Akşener, "Benim bakanlığım döneminde hiç. Siz beni eleştirebilirsiniz, beni sevmeyebilirsiniz, benden nefret de edebilirsiniz. Ama yalan söylenmesini, iftira atılmasını kabul etmem mümkün değil." yanıtını verdi.

Akşener'in aracına binmesinin ardından bazı partililerin soru soran vatandaşı hedef almaları ile gerginlik devam etti. Polis olayların büyümesini engelleyerek vatandaşı bölgeden uzaklaştırdı.

Siirt ve Kurtalan’daki ziyaretlerini tamamlayan Akşener, Batman'a geçti.

Bu haber toplam 463 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
4 Yorum