1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Mehmet Nuri Yardım, kitaplarını imzaladı
Mehmet Nuri Yardım, kitaplarını imzaladı

Mehmet Nuri Yardım, kitaplarını imzaladı

Edebiyatçı-Yazar hemşehrimiz Mehmet Nuri Yardım, Beyazıt’taki 31.Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’ndaydı.

A+A-

31.Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nda 29 Temmuz Pazar günü saat 16.00-18.00 arasında Çağrı Yayınları standında “İmza Günü” düzenleyen Edebiyatçı-Yazar Mehmet Nuri Yardım, kitaplarını imzaladı.

Kültür, sanat ve edebiyat dünyasının hareketli isimlerinden hemşehrimiz Mehmet Nuri Yardım, kitap fuarında düzenlediği imza gününde, içerisinde Siirt’te yaşanmış hikâyelerin de bulunduğu ve genişletilmiş baskısı yapılan Sefertası ile ilk defa yayımlanan Mizahın İzahı adlı kitaplarını imzaladı.
 
Fuardaki Çağrı Yayınları önünde düzenlenen imza gününe, okurların Mehmet Nuri Yardım’a ve eserlerine ilgisi yoğundu. Sadece 2 saat içerisinde düzenlenen imza etkinliğine yüzlerce okurun Mehmet Nuri Yardım ile sohbet ettiği, aldıkları kitapları imzalattıkları görülürken, Milli Eğitim Müdürleri gibi bürokrasiden önemli isimler de Yardım’ın standını ziyaret edip tebrik ettikler.
 
Bilindiği üzere Yardım, Türkiye’nin kültür, sanat ve edebiyat alanında en önemli sitesi olan sanatalemi.net’i açarak önemli bir boşluğu doldurmuştur. Yardım, aynı zamanda kısa adı ESKADER olan Edebiyat Sanat Kültür Araştırmaları Derneği’ni de kurarak düzenli olarak kendi sahasında birçok başarılı faaliyetlere imza atıyor.
 
yardim1.jpg
 
yardim2.jpg
Bu haber toplam 2141 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!