1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Mehmet Efe, Öğretmenlerini yine unutmadı
Mehmet Efe, Öğretmenlerini yine unutmadı

Mehmet Efe, Öğretmenlerini yine unutmadı

Öğretmenlerini her yıl Öğretmenler Günü’nde özel bir şekilde ağırlayan Mehmet Efe, bu yıl geleneksel etkinliğini yine sürdürdü

A+A-

Bu yıl üçüncüsünü düzenleyen ve Öğretmenler Günü’nde bireysel gayretleriyle farklı bir etkinliğe imza atan Mehmet Efe, dün 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla eski öğretmenlerini tekrar özel bir şekilde ağırladı.

mehmet efe 24 kasım öğretmenler günü

Hünkar Sofrası’nda 30 öğretmenin ve beraberinde 30’da konuğunu ağırlayan Siirt Üniversitesi Eğitim Fakültesi Genel Sekreteri Mehmet Efe’nin heyecanı tıpkı önceki yıllarda olduğu gibi hissediliyordu.

Öğretmenler Günü’nün sıradan bir kutlama yerine daha duygu dolu, daha sıcak bir şekilde öğrenciler, öğretmenleriyle birlikte kutlayabilmelidir” diyen Mehmet Efe’nin programında her öğretmen, bir davetliden Mehmet Efe adına çiçeklerini aldılar.

Programa aynı zamanda bir öğretmen olan eşiyle birlikte katılan İl Emniyet Müdürü Recep Güven’in yanı sıra, İl Milli Eğitim Müdürü Kanber Kızbaş, İl Müftüsü Faruk Arvas, İl Milli Eğitim eski Müdürü Fikret Eteker, STSO Başkan Vekili Nedim Kuzu ve gazeteciler katıldı.

Bu haber toplam 2447 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!