1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Medya56 Ankara Yolunda
Medya56 Ankara Yolunda

Medya56 Ankara Yolunda

Geçtiğimiz aylarda “Güney Ekspresi Kurtalan Ekspresi” olsun imza kampanyasında toplamış oldukları imzaları Ankara’da TCDDY Genel Müdürlüğü ile Ulaştırma Bakanlığı’na teslim etmek için Medya56 Ankara’ya gitti.

A+A-

Kurtalan’ın tanıtımını önemli katkı sağlayacaklarına inandıkları Kurtalan Ekspresi isminin tabelalarda yer alması için MEDYA56.COM haber sitesi çalışanlarının başlatmış oldukları çalışmaların sonuçlandırılabilmesi adına Ankara’ya hareket edildi.

 

MEDYA56.COM emektarları Ankara’da bulunan Kurtalan’lı ve Siirt’li milletvekili, müsteşar, işadamı ziyaretlerini gerçekleştirecekler. Kurtalan’lı hemşehrileriyle dayanışma içerisine girerek Güney Ekspres treninin adını Kurtalan Ekspres olarak değiştirilmesi konusunda ve Havaalanının Kurtalan’a kazandırılması konusunda çözüm arayışına girilecek.

 

HALİL ANGÜNSite yöneticisi Halil Angün yaptığı açıklamada “Kurtalan’lı hemşehrilerimiz dilek ve görüşlerini medya56.com sitemiz üzerinden bizlere ulaştırmaları halinde bizler de elimizden geldiğince yetkili mercilere ileteceğiz, haberlerimize taşıyacağız.” dedi.

Bu haber toplam 4406 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!