1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Medlife Hastanesinde Sünnet Organizasyonu
Medlife Hastanesinde Sünnet Organizasyonu

Medlife Hastanesinde Sünnet Organizasyonu

Medlife Hastanesini depremzede vatandaşlarımızla ilgilenmeye devam ediyor.

A+A-

Medlide hastanesi son olarak depremzede iki çocuğu tüm masraflarını üstlenerek sünnet ettirdi. Depremzede iki çocuğun ve ailelerinin sevinci gözlerinden okunurken sünnet merasimine tüm Medlife personeli katılarak çocuklara ve ailelerine moral verdi.

 

Sünnet merasimi sonrasında Medlife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Üstün yapılan sünnet organizasyonu sonunda yaptığı açıklamada. ”23 EKİM 2011 Tarihinde meydana gelen Van ilimizi geniş çapta etkileyen şiddetli deprem felaketinin ardından hükümetimiz ve sivil toplum kuruluşlarının yapmış olduğu bağış ve yara sarma faaliyetlerine bizler de zaman içerisinde maddi ve manevi yardımlarla yer bulduk ve bulunmaya devam ediyoruz. Bugün bu yardımlarımıza bir yenisini ekleyerek yuvasından kopmuş depremzede çocuklara sünnet organizasyonu gerçekleştirdik. Gururluyuz, mutluyuz.

Medlife olarak bundan sonra da depremzedelere yardım ve diğer sosyal sorumluluk projelerinde hevesle ve şevkle bulunmaya devam edeceğiz. Tüm halkımıza saygılarımızı sunar, destekleri ile toplumumuza daha faydalı işler yapmaya devam edeceğimizi belirmek isteriz.” Dedi

 

Sünnet edilen çocuklar adına  Medlife hastanesi çalışanlarına ve Medlife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Üstüne teşekkür eden aileler daha sonra taburcu edilerek Van'a gönderildiler.

Bu haber toplam 4391 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!