1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Medlife Hastanesi’nde 2.Yıl Kutlaması
Medlife Hastanesi’nde 2.Yıl Kutlaması

Medlife Hastanesi’nde 2.Yıl Kutlaması

Özel Medlife Hastanesi, kuruluşunun 2.yılını personelleriyle birlikte güzel bir etkinlikle kutladı.

A+A-

Kuruluşunun 2.yılında yönetim, doktorları ve yardımcı personelleriyle birlikte kutlayan ve sağlık hizmetlerinde yenilikçi anlayışla hareket eden Medlife Hastanesi, gelecekte Siirt için yepyeni projelere imza atmayı tasarlıyor.


Siirt’te B Sınıfı tek hastane

390 bin hastayı muayene

9747 ameliyat

Siirt’te ilk beyin ameliyatı

180 çalışan ile bacasız fabrika

 


medlife hastanesi siirt

Hastane Başhekimi Necat Kaplan geçen 2 yılla ilgili yaptığı değerlendirmede; “2 yıl içinde Siirt halkına kaliteli sağlık hizmeti vermeye çalıştık. Siirt’in B Sınıfı tek hastanesi olarak ‘önce insan’ ilkesi doğrultusunda 390 bin hastayı muayene ettik. Tam 9747 ameliyat gerçekleştirdik. Siirt’te ilk beyin ameliyatını yine hastanemizde gerçekleştirdik. Yine ilklerimizden bir başkası kopan uzuvları diktik. Toplam 180 çalışanımız ile ciddi bir istihdam kaynağı olduk. Yeni projelerimiz arasında kapalı mide ameliyatı, epilasyon ve saç dikimi gibi hizmetlerimiz olacak. Ayrıca plastik cerrahi müdahaleler için de önümüzdeki yılda hizmetlerimiz başlayacak.” dedi.

Hastane Genel Müdürü Bedrettin Serin ise yaptığı değerlendirmede, “Bölgemizdeki en iyi hastaneler arasında yerimizi aldık. Böylesi güzel bir hastane ile Siirt’te sağlık konusunda verebileceğimiz en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. SGK’nın Özel Hastaneler konusundaki tutumunu değiştirmesi durumunda hizmet alanımızda daha etkin olma şansını yakalamayı umut ediyoruz.” dedi.

2.yıldönümü nedeniyle gerçekleştirilen kutlamada pasta kesildi ve 2010 yılına ait yılın personelleri seçilerek altınla ödüllendirildi.

Bu haber toplam 4840 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!