1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. MEB Müfettişlerinin sağlık durumları iyi
MEB Müfettişlerinin sağlık durumları iyi

MEB Müfettişlerinin sağlık durumları iyi

Başur Çayı mevkiinde trafik kazasında yaralanan MEB Müfettişlerini hastanede ziyaret eden Vali Çolak, sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirdi.

A+A-

Siirt-Kurtalan karayolunun Başur Çayı mevkiinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan Milli Eğitim Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanı Kamber Kızbaş ve müfettiş Necati İlmen’in sağlık durumlarının iyiye gittiği bildirildi.

Siirt Valisi Musa Çolak, İl Milli Eğitim Müdürü T.Fikret Eteker ile birlikte akşam saatlerinde Siirt Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan müfettiş Necati İlmen’i ve evinde tedavi gören Teftiş Kurulu Başkanı Kamber Kızbaş’ı ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Devlet Hastanesi Baştabibi Uzm.Dr. Adem Bozkurt’tan yaralılar hakkında bilgi alan Vali Çolak, “Sabah saatlerinde Kurtalan ilçesine gitmek üzere yola çıkan Teftiş Kurulu Başkanımız Kamber Kızbaş ve müfettiş Necati İlmen’i taşıyan araç Başur Çayı mevkiinde kontrolden çıkarak trafik kazası geçirdi. Doktorlarımızdan aldığım bilgilere göre müfettişlerimizin hayati tehlikeleri yok. sağlık durumları da hızla iyiye gidiyor. Teftiş Kurulu Başkanımızın durumu daha hafif olduğu için taburcu edildi. Müfettiş Necati İlmen'in ise tedavisi hastanede sürüyor. Her iki müfettişimize de acil şifalar diliyorum.” dedi.

Bu haber toplam 3058 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!