1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Mahalleli sahurda Osman Ören için sokağa döküldü
Mahalleli sahurda Osman Ören için sokağa döküldü

Mahalleli sahurda Osman Ören için sokağa döküldü

AK Parti Siirt Milletvekili Adayı Osman Ören için mahalleliler sahur vakti sokağa döküldü. Yüzlerce kişi gece yarısı sahurda aynı sofrayı paylaştılar.

A+A-

Kooperatif mahallesinde Siirt Milletvekili Adayı Osman Ören için sokakta sahur programı düzenlendi. Sahur programı mahalleliler tarafından Osman Ören’e destek amacıyla gerçekleştirildi. AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Bedük ve ekibinin de destek verdiği sahur programında gencinden yaşlısına kadar ağırlığı Kooperatifliler olmak üzere Siirt’in farklı mahallelerinden de katılımın olduğu gözlemlendi.

LOKMAN ÖZCAN DA PERVARİ'DEN KATILDI

Düzenlenen sokak sahur programına AK Parti Siirt Milletvekili Adayı Lokman Özcan da Pervari’den gelerek katıldı. Yenilen sahur yemeğinin ardından mahalleliler gerek Lokman Özcan’la gerekse de Osman Ören’le hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Ören, sahurla ilgili şu ifadelere yer verdi: "Yine muhteşemsin Siirt. Bu şehrin insanına hizmet etmeyi nasip eden Rabbime şükürler olsun. Söz veriyoruz bugün dünden iyi olduğu gibi, yarınlarımız da bugünden daha iyi olacak."

osman-hoca.jpg

lokman-ozcan.jpg

Bu haber toplam 5258 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
5 Yorum