1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Listeye giremeyen Siirt AK Parti aday adayları ne yazdı
Listeye giremeyen Siirt AK Parti aday adayları ne yazdı

Listeye giremeyen Siirt AK Parti aday adayları ne yazdı

Dün saat 17:00'de YSK'ya teslim edilen Milletvekili Aday listesinde yer alamayan Siirt AK Parti Milletvekili Aday Adayları sosyal medya hesaplarında ne yazdılar?

A+A-

AK Parti'den Siirt milletvekili Aday Adayı olup partilerinin aday listesinde yer alamayanlar sosyal medya hesaplarından şu mesajlara yer verdiler:

ALİ İLBAŞ
Herkesin gönlünde bir yiğit muhakkak yatar ama hepimizin gönlünde dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan gibi bir yiğit yatar. 24 Haziran'a kadar mazlum ve mağdur halkların en büyük umudu AK Parti'mizin yeniden iktidara gelmesi için adaylarımızla gece gündüz demeden çalışacağız.


FATİH SEVGİLİ
Ak Parti SİİRT Milletvekili aday listesi milletimize ve partimize hayırlı olsun. Kul kaderi; kudret kalemi ile yazılır! Biz bir kurban kesmeye talip olduk, Allah bize iki kurban kesmeyi vacip kıldı... Kalemin ve kudretin sahibi olan Allah’a hamdolsun.


MURAT BÜLBÜL
24 Haziran seçiminde; başta davamız ve partimizin lideri Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere milletvekili adaylarımızın da başarısı için hertürlü desteğimizin aynı şevk ve azimle devam edeceğini beyan ederken; seçim sonuçlarının ülkemiz, milletimiz ve Siirt için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum. 


NURTEN TEMİZ
Milletvekillerimiz ilimize hayırlı olsun. Rabbim bizleri mahcup etmesin. Durmak yok yola devam.


MEHMET ADNAN EFE
Ülkemin ve memleketimin geçtiği bu sıkıntılı süreçte 27.dönem milletvekilliği için tecrübe ve birikimimle katkım olur düşüncesiyle aday adayı oldum kısmet başka bir bahara demekki


ZAKİR TUNA
Hepimize hayırlı olması temennisiyle yola devam.


MÜSLÜM SALUVAN
Ak Parti M.V. Adaylarımıza başarılar diler, Memleketimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum, değerli üç yol arkadaşımın en iyi şekilde bu davaya hizmet edeceklerine inancım tamdır. 

Bu haber toplam 4362 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
22 Yorum