1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kurtalan’da Toplum Yararına Çalışma Projesi çalışmaları denetlendi
Kurtalan’da Toplum Yararına Çalışma Projesi çalışmaları denetlendi

Kurtalan’da Toplum Yararına Çalışma Projesi çalışmaları denetlendi

Türkiye İş Kurumu ve Belediye başkanlıkları işbirliği ile “Toplum Yararına Çalışma Projesi” kapsamında Kurtalan Belediyesinde Parke döşeme ve yeşillendirme çalışmalarında çalıştırılmak üzer Kurtalan Belediyesi bünyesinde çalışmak üzere alınan 35 işçi alın

A+A-

“Toplum Yararına Çalışma Projesi” kapsamında Siirt'in Kurtalan İlçe Belediyesi'ne alınan 35 işçi alımı 24 Şubat 2010 Çarşamba günü 322 kişi arasında kurada 35 işçi belirlenmişti.

İşe alınan 35 İşçinin performans ve yapılan işlerin denetlenmesi için Kurtalan ilçesinde bulunan Türkiye iş kurumu Siirt İl müdürlüğü temsilcileri Necmettin Yıldız, Nasır Aydın, Siirt Tic. Od. Başkan vekili Nedim Kuzu, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cengizhan Başaran, Kurtalan İlçe Milli Eğitim Müdür  Vekili Halit Pala, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Günbat, Kurtalan İş adamları Derneği Başkanı Emin Aydın, Kurtalan Belediyesi Başkan vekili Çaçan Yorulmaz ile birlikte yapılan çalışmalar denetlendi.

Ayrıca Mili Eğitim Müdürlüğü ve İş Kur Tarafından Yürütülen'' Ev Gibi Okul'' Projesi kapsamında Kurtalan’da görev yapan 26 yardımcı hizmetlinin çalışmalarını yerinde incelemek ve ÇATOM kapsamında açılan kursları denetlemek yeni açılacak kursların detaylarını görüşmek amacıyla çalışmalarda bulundular.

Bu haber toplam 2617 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!