1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kurtalan’da kurumlar arası voleybol heyecanı
Kurtalan’da kurumlar arası voleybol heyecanı

Kurtalan’da kurumlar arası voleybol heyecanı

Voleybol Turnuvasında Şampiyon Atatürk İ.Ö.Okulu-Tedaş Takımı oldu...

A+A-

Kurtalan Kaymakamlığı tarafından Kurtalan Kapalı Spor salonunda düzenlenen ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü’nce organize edilen Voleybol Turnuvasında final maçı oynamayı hak kazanan takımlardan Atabağı İ.Ö.Okulu ile Atatürk İ.Ö.Okulu-Tedaş takımları arasında yapıldı.

Karşılaşmayı  Kaymakam Mustafa GÜNDÜZ, İl Genel Meclisi Başkanı Fırat SOYSAL, Şoförler Odası Başkanı Hikmet DERYALAR, Milli Eğitim Müdürümüz Halit PALA, SYD Vakfı Müdürümüz Ekrem NAS ve Ziraat Bankası Müdürü Ethem BOZAN ile beraber birçok seyirci izledi.

İki takım arasında yapılan final maçı adına yakışır bir şekilde çok çekişmeli ve kıran kırana geçti. Voleybol turnuvası Atatürk İ.Ö.Okulu-Tedaş takımının 3-1 galibiyetiyle son buldu. Kaymakam Mustafa GÜNDÜZ şampiyon olan Atatürk İ.Ö.Okulu-Tedaş ile ikinci olan Atabağı İ.Ö.Okulu ve üçüncülük kupasını da Ziraat Bankası  takımlarına verdi. Ardından turnuvada emeği geçen Gençlik Spor Müdürü Ethem GÜRAN ile tertip komitesi ve hakemleri tektek tebrik ederek onlarla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra herkese başarılar dileyerek spor salonundan ayrıldı.

Bu haber toplam 2649 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!