1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Kurtalan’da Cahit Sevgili ile seçim sohbeti
Kurtalan’da Cahit Sevgili ile seçim sohbeti

Kurtalan’da Cahit Sevgili ile seçim sohbeti

Cahit Sevgili, Kurtalan’lı bir vatandaş. Aynı zamanda ilçede AK Parti yöneticilerinden. Seçim süreçlerini yakından takip eden biri. Kendisiyle 24 Haziran’a ilişkin sokak sohbeti gerçekleştirdik.

A+A-

Cahit Sevgili ile yaptığımız sokak röportajında 24 Haziran seçimlerine ilişkin düşüncelerini sorduk. Kurtalanlıların beklentilerini, ne istediklerini sorduk.

BÖLGE HALKI TERÖRDEN BIKTI

Bölge insanının artık huzur istediğini söyleyen Cahit Sevgili şu ifadelere yer verdi: 

Bölge halkı terörden bıktı ve huzur istiyorlar artık. Çok şükür bölgemize huzur gelmeye başladı. Öyle ki gece yarıları bile ilçemizdeki halı sahalarda gençlerimiz rahatlıkla turnuvalar düzenleyebiliyor. Belediye başkanımız da ilçemize bugüne kadar görülmemiş hizmetler getirdi ve devam ediyor. Mesela 100 yıllık sorunumuz olan ilçemizin alt yapı sorunu çözüldü. İlçemize çok güzel bir park yapıldı. Akşamları insanlarımız aileleriyle birlikte o parka gidip gönül rahatlığıyla oturabiliyorlar. Sözde Kürtler adına hareket ettiklerini söyleyenler ne ilçemize, ne ilimize hiçbir şey katmadılar. Öyle bir dertleri de yok zaten. Bölgemiz insanı huzur ve hizmet istiyor artık.

Bu haber toplam 4566 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
3 Yorum