1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Kurtalan Hdp Aday Adayı Emin Aydın açıklamada bulundu
Kurtalan Hdp Aday Adayı Emin Aydın açıklamada bulundu

Kurtalan Hdp Aday Adayı Emin Aydın açıklamada bulundu

Kurtalan yatırımcılarından Emin Aydın Mart 2019 yerel seçimleri için Hdp’den Kurtalan Belediye Başkan Aday Adayı oldu ve yatırım vurgusu yaptı.

A+A-

Siirtliler. NET’e açıklamalarda bulunan HDP Kurtalan Belediye Başkan Aday Adayı Emin Aydın, “Başkan olmam halinde sadece belediyecilik değil istihdam kaynaklı çalışmalara önem vereceğim” dedi ve ekledi “Şahsıma adaylık verilmesi halinde projelerimi hayata geçireceğim”

Aydın, Siirtliler. NET’e yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi:

“Kurtalan’ın belediye hizmetleriyle beraber istihdama ihtiyacı var. Günümüzde artık belediye hizmetleri sadece parke döşemek, temizlik yapmak gibi çalışmalardan ibaret değildir. Özellikle istihdam alanında belediyelerin önemli katkıları var. Köye dönüş projelerini desteklemek gerekir. Ben sadece ilçe merkezini değil köylerimizi de kalkındırma derdindeyim. Köylerimizi kalkındırırsak o güç ilçe merkezlerine, şehir merkezlerine de akmış olacak.

Partim tarafından adaylık verilirse şayet Kurtalan ve ilçemize bağlı köylerimiz için çok ciddi projelerim var. Bana adaylık verildiği takdirde halkımıza bu projeleri açıklayacağım. Şayet adaylık verilmese bile projelerimi adaylık verilen arkadaşımla ortak bir şekilde çalışmaları sürdüreceğime söz veriyorum. Bu konuda paylaşıma açık biriyim. Zaten ilçe halkı beni yeteri kadar tanır.

Kurtalan’ın sosyo ekonomik yapısını nasıl geliştirebilirim şeklinde düşünüyoruz. Biz Kurtalan’ı göç veren bir ilçe olmaktan çıkaracağız. Bu konuda belediyenin önemli bir imkâna sahip olduğunun farkındayız.”

Bu haber toplam 3782 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
9 Yorum