1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kurtalan Bu Başkanı Sevdi
Kurtalan Bu Başkanı Sevdi

Kurtalan Bu Başkanı Sevdi

2009 yerel seçimleri sonrası başkanlık koltuğuna oturan Necat YILMAZ Kurtalan’ın çehresini değiştirerek her geçen gün kendisine olan memnuniyeti kat kat artırıyor.

A+A-

Seçilmesinin ardından henüz iki yıl geçmeyen ve Kurtalan’ın kronik sorunlarını bir bir çözen İlçe Belediye Başkanı Necat Yılmaz, kıt imkanlarıyla değişimin rüzgarlarını hissettiriyor.

 

İşbaşı yapar yapmaz Kurtalan’ın en işlek caddesini restore eden necat yılmaz - kurtalanBaşkan Yılmaz daha sonra ilçe çarşısının çehresini değiştirdi ve mahallelerde parke taşı döşeme çalışmalarını başlattı. En dar sokaklarda dahi parke taşı döşeme çalışmalarını gerçekleştiren Yılmaz, asfalt çalışmalarıyla da ilçenin kronikleşen sorunlarını çözmeye devam ediyor. İlçenin toz sorunu da artık gündeme gelmiyor.

 

Kurtalan halkının gün geçtikçe daha fazla memnuniyetini ve sevgisini kazanan İlçe Belediye Başkanı Necat Yılmaz, bölgenin en büyük yeşil alanını düzenleyerek halkın hizmetine sundu. 24 saat hizmet ilkesine bağlı kalan Başkan Yılmaz, yaptıkları hizmetler dışında Kurtalanlı iş adamlarının da ilçeye yatırım yapmaları için çaba sarfediyor. Son aylarda hızla büyüyen ilçe, yakın zamanda Siirt’in sanayide en gelişmiş ilçesi olma yolunda emin adımlarla yürüyor.

 

Kurtalan Belediye Başkanı Necat Yılmaz’ın önümüzdeki yerel seçimlere kadar birçok yeni hizmeti yapacağı ön görülürken, diğer ilçe belediyelerinin de böyle güzel hizmetlere imza atması bekleniyor.

Bu haber toplam 4105 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!