1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Kurtalan AK Parti Başkanlığı için 4 kişi kaldı
Kurtalan AK Parti Başkanlığı için 4 kişi kaldı

Kurtalan AK Parti Başkanlığı için 4 kişi kaldı

Kongre için kıyasıya bir mücadele yaşanan AK Parti Kurtalan İlçe Teşkilatında çok sayıda aday dosyasından 4 kişinin dosyası kaldı.

A+A-

İlçe Başkanlığını M.Şirin Uğur’un yaptığı Kurtalan AK Parti İlçe Teşkilatında kongre heyecanı yaşanıyor. Yıl sonuna kadar yapılması planlanan kongrede ilçe teşkilatı yeni bir Başkan ve yönetimiyle yola devam edecek.

Siirtliler.Net 6 Kişinin Dosyasının Kaldığını Duyurmuştu

Aralarında Adil Uyanık, M.Zakir Tuna, Hikmet Deryalar, Bedri Karataş, Necat Yayla, Enver Saylık, Faysal Ceylan, Faysal Toktanış, Yaşar Bil, Muhyettin Uğur, Fariz Akgül, Alatin Gülmez, Ömer Uyanık’ın bulunduğu çok sayıda adaylar başvurularını yaptılar. Mülakata alınan adaylarla ilgili parti genel merkezi tarafından elemelerin yapıldığı ve son aşamada 6 kişinin dosyasının üzerinde çalışıldığını geçtiğimiz hafta Siirtliler.Net bilgisayar ekranlarınıza taşımıştı.

Siirtliler.Net’e gelen bilgilere göre partinin genel merkezinde son kalan 4 aday dosyası aşağıdaki isimlerden oluşmaktadır:

1) Hikmet Deryalar
2) Faysal Ceylan
3) Zakir Tuna
4) Enver Saylık

Ankara'ya çağrılan 4 isim Pazar günü AK Parti Genel Merkez binasında mülakata alınacaklar. Mülakatların ardından Pazartesi günü Kurtalan İlçe Teşkilatının yeni adayının kim olacağının açıklanacağı tahmin ediliyor. İlçe teşkilatında başkanlık koltuğuna oturacak kişiyle ilgili önümüzdeki yerel seçimlerde partisine seçim kazandıracağı ya da kaybettireceği için üzerinde hassasiyetle durulduğu bildirildi.

Bu haber toplam 5421 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!