1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kültür Sinemasında Bu Hafta; Şafak Vakti
Kültür Sinemasında Bu Hafta; Şafak Vakti

Kültür Sinemasında Bu Hafta; Şafak Vakti

Kültür Sinemasında bu hafta Alaca Karanlık Efsanesi Şafak Vakti vizyona giriyor.

A+A-

Yapım: Amerika Birleşik Devletleri.

Yapım Yılı: 2011

Siirt Gösterim Tarihi: 16 Aralık 2011

Yönetmen: Bill Condon.

Yapımcı: Wyck Godfrey, Stephenie Meyer ve Karen Rosenfelt isimlerinden oluşan üç kişilik ekip üstlenmiştir.

 

Stephenie Meyer efsaneleşen kitaplarından birisi olan The Twilight Saga isimli eserinin yeni versiyonu olarak 2011 yılında beyaz perde karşısında izleyicisi ile buluşan Breaking Dawn Part 1 Türk izleyiciler tarafından da merakla beklenmektedir. Seyirciler, filmin en az diğer serilerinde olduğu gibi heyecan dolu olacağını düşünüyorlar. Dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan ünlü yazar ise kitabından sonra, sinema versyonununda gördüğü ilgi karşısında son derece mutlu olduğunu açıklıyor.

 

Filmin Konusu: Edward, Cullen’a duyduğu yoğun tutkuyla bir tarafa, kurt adam Jacob Black ile arasındaki derin bağ ile öbür tarafa çekilmiş bir halde, nihai dönüm noktasına ulaşmak için kayıplar ve mücadele dolu çalkantılı bir yıl geçirmiştir. Artık kaçınılmaz bir seçimle karşı karşıyadır. Ölümsüzlerin karanlık ama çekici dünyasına katılacak veya iki kabilenin arasında insan olarak hayatına devam edecektir. Bella artık kararını vermiştir ve kendisini muhtemelen yıkıcı ve anlaşılmaz sonuçları olacak benzeri görülmemiş bir olaylar zincirinin içinde bulur.

 

 

Biletlerin Kültür Sineması gişesinden temin edebileceği gibi, Bilet Rezervasyon: 224 60 01- dâhili 128 telefonuyla da yer ayırtılabileceği öğrenildi.

 

 

 

Bu haber toplam 1845 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!