1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Küçükler Basketbol Turnuvası sona erdi
Küçükler Basketbol Turnuvası sona erdi

Küçükler Basketbol Turnuvası sona erdi

24-31 Aralık 2009 tarihleri arasında düzenlenen Küçükler Basketbol Turnuvası sona erdi. Dereceye girenlerin ödülleri Spor Lisesi’nde sahiplerini buldu.

A+A-

24-31 Aralık 2009 tarihleri arasında oynanan Küçükler Basketbol Turnuvası sona erdi. Dereceye giren öğrencilere dün Zafer Kılıç Spor Lisesinde törenle Şube Müdürü Cengizhan BAŞARAN ve Okul Müdürleri tarafından kupaları verildi.

 

“Turnuvaya katılma cesaretini gösteren bütün okullar kanaatimizce 1.olmuşlardır” şeklinde kanaatini bildiren Şube Müdürü Cengizhan BAŞARAN turnuvada birinci olan okulların “9-13 Mart 2010 tarihleri arasında Malatya’da düzenlenecek olan bölge birinciliği müsabakalarında ilimizi en güzel şekliyle temsil edeceklerine olan inancım sonsuzdur. Kendilerine şimdiden başarılar diliyoruz.” dedi.

 

 

BAŞARAN, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen destek sağlayan başta Sayın Valimiz Necati ŞERTÜRK’e, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne, Emniyet Müdürlüğü ve çalışanlarına, Sağlık Müdürlüğü ve personeline, Hakemlerimize, çocukları hazırlayan beden eğitimi Öğretmenlerine ve lig heyetine teşekkür etti.

 

DERECEYE GİREN OKULLUR

 

KIZLAR

1.Kurtalan Mehmet Akif İÖO

2.Şehit Polis Hayrettin Şişman İÖO

ERKEKLER

1.Kurtalan Mehmet Akif İÖO

2.Merkez Mehmet Akif Ersoy İÖO

3.Özel Celal Değer İÖO

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 3928 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!