1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kırıkhanspor - Siirtspor maçında olay!
Kırıkhanspor - Siirtspor maçında olay!

Kırıkhanspor - Siirtspor maçında olay!

Kırıkhan deplasmanında oynanan Kırıkhanspor-Siirtspor maçında olay çıktı. Kırıkhanspor taraftarı galip gelmelerine rağmen saldırdılar. Saldırıda yaralı taşıyan ambulans dahi nasibini aldı.

A+A-

Kırıkhansporlu taraftarların bu davranışları spor camiasına hiç yakışmadı

Maç boyunca oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçen karşılaşmanın bitiş düdüğünün ardından Kırıkhanspor’lu taraftarlar galip olmalarına rağmen sahaya inerek taşkınlık çıkardılar. 5 Temmuz Stadı’nda oynanan maçın ikinci yarısının 90+5 dakikasında Kırıkhanspor ikinci golünü attıktan sonra orta hakem maçın bitiş düdüğünü çaldı. Bu sırada Kırıkhanspor’lu taraftarların bulunduğu tribünlerden yükselen hakaret içerikli bağrışmalarla birlikte birkaç Kırıkhanspor taraftarının sahaya inmesi aynı anda gelişti. Kırıkhanspor taraftarından birkaç kişinin sahaya inmesiyle ortalık bir anda savaş alanına döndü. Oturdukları koltukları kıran Kırıkhanspor’lu taraftarlar ortamı daha da germeye başladılar. Polis sahaya giren taraftara müdahale etmeye çalıştıysa da karşılıklı arbedeyi engelleyemedi ve bu sırada Siirtspor taraftarından 1 kişi yere yığıldı.

YARALI TAŞIYAN AMBULANSIN ÖNÜNÜ BİLE KESTİLER

Yere yığılan taraftar doktorun ilk müdahalesinin ardından sedye ile ambulansa bindirildi.  Ancak Kırıkhanspor taraftarının taşkınlığı ambulanskırıkhanspor taraftarı taşkınlıkta sınır tanımadı çıkışında da devam etti. Stattan çıkmak için hareket eden ambulansın çıkışı, Kırıkhanspor taraftarlarının  stat kapısını kapatmasıyla engellendi. Yaralı taraftarın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bu haber toplam 5374 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!