1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Kilim, yatağı Pakistan’a serdi
Kilim, yatağı Pakistan’a serdi

Kilim, yatağı Pakistan’a serdi

Sel felaketi ile boğuşan Pakistan’a Kilim Mobilya 1 TIR yatak, yorgan ve ev tekstili gönderdi.

A+A-

Sel felaketi ile boğuşan Pakistan’a 1 TIR ev tekstili ürünlerinden oluşan yardım malzemesini Pakistan’a gönderen Kilim Mobilya’nın Genel Müdürü Abdullah Kazan, Pakistan ile geçmişten gelen köklü bir bağımız olduğuna dikkat çekti.

abdullah kazan kilim mobilyaKazan; “sel felaketinde zarar gören Pakistanlılar için en temel ihtiyaçlardan biri olan barınma ihtiyaçlarını karşılama için ev tekstil ürünlerinden oluşan 1 TIR dolusu yardım malzemesini gönderdik. Ayrıca firmamız bünyesinde çalışanlar arasında nakdi yardım da yapıldı. Yardımları ve malzemeleri bayram öncesinde yola çıkardık. Pakistan için elele sloganıyla hareket etme zamanıdır. Bu iyilik kervanına katılmaktan onur duyuyoruz.” diye konuştu.

Öte yandan Kilim Mobilya’nın Siirt Bayisi olan GÜNEŞ MOBİLYA sahibim.emin güneş siirt kilim mobilya Emin Güneş, “Bayiliğini yapmış olduğumuz Kilim Mobilya’nın yapmış olduğu bu hayırlı yardımdan dolayı çok memnunuz. Ülkemizde her hatırı sayılır firmanın bu iyilik kervanına katılmasını ümit ediyorum.” dedi.

Bu haber toplam 2696 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!