1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Kılıçdaroğlunun kastettiği dindarlar Saadetliler olmalı
Kılıçdaroğlunun kastettiği dindarlar Saadetliler olmalı

Kılıçdaroğlunun kastettiği dindarlar Saadetliler olmalı

Chp genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katıldığı bir televizyon programında dindar kesimin artık Chp’yi sevdiğini söyledi.

A+A-

Karar TV’de Taha Akyol ile Elif Çakır’ın sunduğu Gündem Özel programının konuğu olan Chp Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gündeme ilişkin sorulan soruları yanıtladı.

İktidara gelebilmeleri için muhafazakar seçmenin oylarını almaları gerektiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, partisinin attığı adımlarla muhafazakar kesimlerin artık Chp’yi sevdiğini söyledi. Kılıçdaroğlu şu ifadelere yer verdi:


"MUHAFAZAKARLARLA HELALLEŞMEMİZ LAZIM"

"Bizim muhafazakar dünyayla helalleşmemiz lazım, eksiğimiz var, oturup konuşmadık, derdinizi dinlemedik, Ankara’da oturduk durduk. Şimdi bu yıkılıyor ama karşılıklı güven de oluşmaya başladı.

Ama belli bir zaman dilimine ihtiyaç var. Sosyal kimlikler üzerinden siyaset yapma politikası izledik.Muhafazakar söylemini muhafazakarlara haksızlık olarak görüyorum.

"DİNDAR KESİMLE ARAMIZ DAHA İYİ"

En muhafazakar parti bizdik çünkü değişime direniyorduk. Dindar kesimle ilişkilerimiz daha iyi zaten dindar kesim de ülkenin gidişatından rahatsız."

CHP’Yİ SEVEN MUHAFAZAKARLAR SAADET PARTİLİLER Mİ?

Kılıçdaroğlu’nun yapmış olduğu “dindar kesimle ilişkilerimiz daha iyi” açıklaması akıllara Saadetlileri getirdi.

Bu haber toplam 223 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!