1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Kezer Mesire Alanı ile ilgili Durmaz Kara anlattı
Kezer Mesire Alanı ile ilgili Durmaz Kara anlattı

Kezer Mesire Alanı ile ilgili Durmaz Kara anlattı

Kezer Mesire Alanı’yla ilgili sunum projesini hazırlayan Durmaz Kara, “her türlü olumsuz propagandaya rağmen bu projeyi çizdik” dedi.

A+A-

Siirt’in önemli bir sosyal yaşam alanı olacak olan ve Siirt Milletvekili Osman Ören’in bizzat ilgilendiği Kezer Mesire Alanı’nın sunum projesi ve animasyonunu hazırlayan Durmaz Kara, Siirtliler.NET’e konuştu.

 

“Herkes boşuna uğraşıyorsun diyerek olumsuz propaganda yapmıştı” Siirtliler.NET’e projeyle ilk tanıştığında yaşadıklarını anlatan Durmaz Kara, şu ifadelere yer verdi:

“Kezer’de dev bir sosyal konut alanı yapılacağıyla ilgili ilk olarak Sayın Vekilimiz Osman hoca ve ardından Başdanışmanı Bekir Sıtkı Batur bana bilgi vermişti. Bakanlığa gidebilmek için Projenin sunum ve animasyonunun hazırlanması gerekiyordu. Vekilimiz Osman hoca bu projenin yapılacağına inanmıştı. Bekir Sıtkı Batur’un da Osman hocadan aldığı destekle projeyi anlatması, tasarlaması şahsen beni de heyecanlandırdı. 3 ay boyunca o animasyon üzerinde çalışırken Siirt’te birçok kişi ‘boşuna uğraşıyorsun, böyle bir şey olmaz’ diye olumsuz propaganda yapıyorlardı. Onlara rağmen projenin animasyonu üzerinde 3 ay boyunca çalıştım.”

kezer1-001.jpg

kezer2.jpg

kezer3.jpg

kezer4.jpg

kezer5.jpg

kezer6.jpg

Bu haber toplam 5344 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!