1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Kayyum atanması kimi sevindirmedi?
Kayyum atanması kimi sevindirmedi?

Kayyum atanması kimi sevindirmedi?

Terör örgütlerinin her türlüsüne karşı ciddi bir tasfiye çalışmalarına başlayan Devlet ve siyasal iktidar tarafından atılan adımlardan en önemlisi Pkk’nın bel kemiği konumunda olan belediyelerdeki operasyonlar oldu.

A+A-

Bir yanda Fetö, bir yanda Daeş ve diğer yanda da Pkk gibi terör örgütleri tek bir merkezden emir almışçasına aynı anda Türkiye’ye, kurumlarına ve vatandaşlarına karşı eylemlerini arttırdılar. Bu durum karşısında terör örgütleriyle birlikte beslendiği kaynakları ve destek verenleri tasfiye çalışmalarına başlayan AK Parti tarafından atılan adımların en önemlilerinden biri de belediyelere kayyum ataması oldu.

Vatandaşa hizmet götürmesi gereken belediyeler içerisinde terör örgütü Pkk’ya veya Pkk’lılara maddi kaynak temin etmesinin yanı sıra belediye araç ve gereçlerinin de örgütün hizmetine sunuluyor olması vatandaşı canından bezdirdi. Belediye hizmetlerini görmeyen vatandaşlar, kendisine hizmet etmesi gereken belediye kaynaklarının, terör örgütü Pkk hizmetine sunuluyor olmasını hiçbir zaman kabullenemedi.

KAYYUM SADECE TERÖR ÖRGÜTÜ SEMPATİZANLARINI RAHATSIZ EDİYOR

Yapılan kamuoyu araştırmalarına göre vatandaşlar atanan kayyumlardan dolayı bariz bir şekilde memnun. Bu memnuniyet oranı ise oldukça yüksek. Kamuoyunun vicdanı büyük oranda rahatladı. Vatandaşlar artık çok iyi biliyorlar ki belediyenin araç ve gereçleri artık terör örgütünün hizmetine çalışmıyor. Belediye kurumları artık terör örgütünün tetikçilerine iş imkanı sağlayan istihdam kaynağı olarak kullanılamıyor. 

SİİRTLİLER.NET 

Bu haber toplam 3629 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!