1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kaybolan hemşehrimiz Abdulkerim Çelik bulundu
Kaybolan hemşehrimiz Abdulkerim Çelik bulundu

Kaybolan hemşehrimiz Abdulkerim Çelik bulundu

İhlas Haber Ajansı Siirt Muhabiri Recep Çelik’in İstanbul’da kaybolan babası Abdulkerim Çelik 3 gün geçen sürenin ardından bulundu.

A+A-

Geçirdiği bir rahatsızlık sonucu hafıza kaybı yaşadığı belirtilen Abdulkerim Çelik (57) üç gün önce İstanbul, Esenler’de özel bir hastanede tedavi görmekte olan kızına ailesi ile birlikte geçmiş olsun ziyareti esnasında kaybolmuştu.

 

Babasının bulunmasına çok sevindiğini belirten İHA Muhabiri Recep Çelik “Allah kimseye yaşatmasın çok sıkıntılı günler geçirdik. Üç gün boyunca evimizde yas vardı. Üç gündür süren gergin ve üzüntülü bekleyiş bugün sona erdi. 303 Esenler Polis Karakolunda görevli polis ekipleri babamı cami çıkışında görerek, tanımışlar ve merkeze götürerek bize haber verdiler. Çok mutluyuz. Adeta yeniden dünyaya geldik. Gerek buradaki evimizde ve gerekse İstanbul’daki akrabalarımızın evinde bayram var.

 

Aranması konusunda bize her türlü desteği veren, moral desteğini esirgemeyen Valimiz Sayın Necati Şentürk’e, Emniyet Müdürümüz Celali Topuz’a, Müdür Yardımcısı Sinan Beyenir’e, güzel bir mesleki dayanışma göstererek bu haberi kamuoyuyla paylaşan görev yaptığım İhlas Haber Ajansı’na, diğer ajans ve habere yer veren bütün yayın organlarının yetkililerine teşekkür ediyorum. Aynı zamanda 3 gündür beni yalnız bırakmayan meslektaşlarım ve müdürlerime teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Bu haber toplam 2292 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!