• Siirt-2 °C
  • İstanbul12 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kayabağlar Belediyesi hizmette ciddi
27 Kasım 2012 Salı 23:47

Kayabağlar Belediyesi hizmette ciddi

Kayabağlar (Zokayd) Belde’sinde belediye faaliyetleri hem üretim hem hizmet olarak birlikte yürüyor.

Parke taşını kendisi üretiyor, ekmeği kendi fırınında çıkarıyor, lokantasında 100 kişilik yemek çıkarıyor, Belediye’ye yepyeni şık bir hizmet binası kazandırdı, halı saha inşaatı sürüyor, gençlik merkezi çalışmalarına başladı, eski cami yerine geniş ve 2 minareli büyük bir cami inşaatı devam ediyor… Tüm bunların hepsi Kayabağlar (Zokayd) Beldesi’nde Belediye tarafından aralıksız sürdürülüyor.

sonraki yazılar
SIĞDIRAMADIKLARIMIZ
İnşaatı süren Medrese
 
İnşaatı süren Cami
 
Zokayd "Sakin Şehir" kapsamına alınmalı
 
Kayabağlar’ın meşhur yoğurdu
 
Beldede yoğurt festivali bekleniyor
 
İlçede işsiz bulmak zor
 
Kayabağlar tanıtım kitabı çıkarılabilir
 
Hayvancılık, tarım ve ticaret çok canlı
 
Tedaş kabloları yer altına almış ve Kayabağlar yoğurdunu sokak lambalarında simgelemiş
Kurtalan’a bağlı Kayabağlar Beldesi’nde 2004 seçimlerinde Belediye Başkanı Seçilen ve 2009 seçimlerinde de ikinci kez seçimi kazanan Nafi Sevgili’nin hizmetleri Beldeye girer girmez kendini hissettiriyor. Belediye olarak ürettiği parke taşlarını beldenin tüm cadde ve sokaklarına döşemiş. 
 
Belediye hizmet binası bugün TEDAŞ’ın kullandığı 2 odalı bir binadayken yaptığı 3 aylık çalışmayla bugün son derece şık yepyeni ve geniş bir binaya kavuştu. Kültür Merkezi, Belde’nin önemli eksikliklerinden biri iken inşaat çalışmaları başladı. İçerisinde 100 kişilik konferans salonu, özellikle hanımlar için bilgisayar odaları ve çeşitli sportif/sosyal kullanım alanları olacak. Açılışı sene sonuna kadar yapılması planlanıyor. 
 
Nizamettin Sevgili İlköğretim Okulu’nun yanında bir adet halı saha inşaatına başlandı. Aynı yerde yine Belediye tarafından açılan yemekhanede günde 100 kişilik yemek çıkıyor. İlk olarak 50 kişilik çıkan yemekler rağbet görünce 100 kişilik çıkmaya başlamış. Hergün 3 çeşit yemek sadece 4 TL’den satılıyor. Müşterilerinin çoğunluğu okulun öğretmenleri ve misafirleri.
 
Parke taşını Belediye olarak üretiyorlar. Günlük 5 bin parke taşı üretim kapasitesi var. Beldenin %98’i parke taşlarıyla döşenmiş durumda.
 
 
zokayt1.jpg
 
zokayt2.jpg
 
zokayt3.jpg
 
zokayt4.jpg
 
zokayt5.jpg
 
zokayt6.jpg
 
nafisevgili.jpg
 
Bu haber toplam 7175 defa okunmuştur
YORUMLAR
TEŞEKKÜRLER
ÖZLÜK PC
belediye başkanımızın bize yaptığı bu hizmetlerden dolayı çok çok teşekkür ederiz.bazı insanlar var neyin ne olduğunu bilmden konoşuyorlar . ama laflarına karşılkı verdiğinde sorularına cevap vermiyorlar siyaseti bilmyen adam siyasete girmesin kardeşim şayet ben bu köyde nafi başkan kada4r o koltuğa yakışacak birini bulmuyorum . kim in başkanlık yapıp yapmayacağı yüzünden bellidir dostum ..........DOST ACI SÖYLER ...... HER BIJİ AAAAAAAKKKKKKKKKKKPPPPPPPPP
03 Ocak 2014 Cuma 17:36
!!!
okunmalı
Bir iddeada bulunuyorsan senin ispat yükümlülüğün vardır.Aksi takdirde
iftira atmış sayılırsın.Halı saha için para geldi diyorsan hangi bakanlıktan geldi?Hangi banka aracılığıyla geldi?Belediyenin borcu varsa kime var nereye var? Sen bunları açıklayamıyorsan suçlusun,iftiracısın,yalancısın.
Siteye gönderilen resimlerle haber yapıldı diyorsan bunuda ispatlayacaksın.
Hizmet konusuna gelirsek o göreceli bir kavramdır.Bana göre var sana göre yok.Buna seçmen vicdanı ile sandık başında karar verir.
Ve sana son bir lafım.İnternet başında yorum yazarak siyaset yapılmaz ........efendi.Sahaya in gör seni havalandıranlar seni nasıl yare atıyorlar. Saygılar.
05 Mayıs 2013 Pazar 16:27
BOŞŞŞ
BEŞİR POLAT
SADECE SEÇİM ZAMANLARINDA İNSANLARIN GÖZÜNÜ ÇOK GÜZEL BOYUYORSUN BU İŞLERLE Bİ YERE KADAR GİDERSİN:)))
29 Nisan 2013 Pazartesi 23:33
madem ki yazıma bakıyoruz bnde bi kaç yanlış bulayım :))
önemli değil
Kayabağlar a kesme işareti koymamışsın.
Noktadan sonra büyük harfle başlamamışsın.
İsimler büyük harfle yazılır.
Nafi yerine nfiye yazmışsın.
Eğer aklın bunlara yetiyorsa ,eğer aklın yazım yanlışlarına calışıyorsa sen git türkçe öğretmeni ol :)
Korkunun ecele faydası yok gerçekten bence sen cok büyük hayallerdesin. :) bu arada inşallah 2014 e kadar bu haber kalkmaz o zaman senin ne yorum yapacağını cok merak ediyorum :))
Çekemiyorsunuz kabul edin.Merak etmeyin milletin çoğu bu hizmetleri görüyor..
Senin gibi beyni boş işlere calısan bi adam gormesede olur :))
Şimdilik bu kadar hadi ALLAH akıl fikir versin :)))
11 Aralık 2012 Salı 17:47
yanlış
sinan
bilal sen daha zokayda sokayt diyorsun korkunun ecele faydası yok dilin dolanmasın bu hızmet iki lamba ile üç kutu boya ile kayabağlar a hizmet değildir. tabiki belediye borç batağındadır. bizler birbirimizi yakından biliriz. alaattin tahirin oğlu ile aranız nasil alaattin nfiye zarar verir 2014 seçimlerinde görşürüz
11 Aralık 2012 Salı 13:52
zokaytliye cevap
yalanlara cevap
1-Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır aynı belediyeler gibi örnek siirt belediyesi
2-Eyüp güzel şahsen kayabağlara gitti kendisi gördü
3-Söylediklerimi araştırın demişsin biz araştırdıkta senin söylediklerini önceden araaştırmadıgın belli buda erkekliğe sıgmaz
4-Belediyenin borç batagında oldugunu soylemişsin hiç merak etme borç batağında olsaydı bu belde bu halde olmazdı sen cevre il ve ilçelere bak o zaman gorursun kımın borç içinde olup olmadıgını
5-Halı saha için kaç defa para geldiğini soylemissin hadi ispatla....
6-10 yıllık akp iktidarı sadece bi lamba ve boya yapmış demişsin alt yapı sorunun yok elektrik sorunun yok yol sorunun yok eger sen bunlara bir lamba iki boya diyorsan oda senin insafına kalmış bişey ( insafın varsa)
7-Belediye başkanının hiçkimsenin üstünden siyaset yapmasına gerek yok o zaten bi siyaset adamı sevsende sevmesende....
ve son olarak bir işi bilen yapar az bilen fikir verir bilmeyen eleştirir.....
07 Aralık 2012 Cuma 17:52
zokaytli adlı yorumcuya
yunus
sen gerçek isminle ve soyisminle yaz. bak bende senin hakkında kaç tane soru çıkarıcam. sahte kimliklerle şahsiyet avcılığnı ve siyaset cambazlığını bırak. meyve veren ağaç taşlanır derler işte bunun kanıtı sensin. eğer bu yazdıklarının hepsi doğru olsaydı şu an kayabağlarda millet ayağa kalkardı merak etme. bunu sende çok iyi biliyon. evet ortada bir yalan var. o yalanda senin sorularındır. nazar etme ne olur çiğne seninde olur. bilal sevgili bu tür kişilere cevap vermene gerek yok. haberci arkadaşlarada bu güzel haberden dolayı teşekkür ediyorum. bu tür haberlerin devamını diliyorum çünkü kayabağların böyle tanıtılması için haberlere ihtiyaç var.
03 Aralık 2012 Pazartesi 23:34
bilen biliyor bilal sevgili
zokaytli
cevap verecek kadar kabilyetinizden şüphem yok,söle bakalım hangisi yalan bu ay maaşlar ödendimi,işçilerin elbise paraları ödendimi bu bir,su sorunu yalanmı bu iki,halı saha dillere destan herkeste biliyor bu üç,boya ve işık güzel olmadı diyen yok sadece bunu çok büyük bir hizmetmiş gibi durmadan göstermeniz doğrumu bu dört,zokaydin överek gösterdiğiniz yeri ile aşağı tarafları aynımı bu yalanmı bu beş,10 yıl önceden bahs ediyorsun 10 yıllık iktidar partisi olduğunuzu unutuyorsunuz bu altı,siz 10 yıl önce maddi ve manevi aynımıydınız bu yedi,kayabağlarda satmadık yer kalmadığı yalanmı bu sekiz,belediyenin kredilerle borç miktarının çok yüksek olduğu konusu yalanmı?ismimi yazmama konusunda kimseden korkup çekindiğimden değil sadece eleştirilere ne kadar açık olduğunuzu ölçmemdendi ama istiyorsanız aypi numaramdan kim olduğumu çıkaracak kadar siyasi gücünüzü biliyorum çok merak ediyorsanız çıkarın,bide yazanın kim olduğu değil yazılanlara siz bakacaksınız.değerli kardeşim.selametle kal
03 Aralık 2012 Pazartesi 23:23
SOKEYTLİ HEMŞERİME
BİLAL SEVGİLİ
BİRDE GÜZEL KARDEŞİM İSMİNİ YAZMAKTAN ÇEKİNME NEDEN GİZLİYORSUN KENDİNİ HERKES HER ŞEYİ KIRMADAN DÖKMEDEN AHLAK VE EDEP KURALLARI İÇİNDE SÖYLEYEBİLİR SAKLANACAK GİZLENECEK BİR ŞEY YOK.ALLAHA EMANET OL.
03 Aralık 2012 Pazartesi 21:21
ZOKEYTLİ HEMSERİM
BİLAL SEVGİLİ
GÜZEL KARDEŞİM BİLMEDEN KONUŞMA SİİRTLİLER NET HABER EDİTÖRÜ NÜN BİZZAT KENDİSİ GELİP BU HABERİ YERİNDE GÖREREK VE KÖYÜN İÇİNİ GEZEREK HAZIRLAMIŞTIR.TEK TEK YANITLAMAM GEREKİRSE 1-MAAŞ KONUSU YALAN 2-HALI SAHA TAMAMİYLE BELEDİYE BÜTÇESİYLE YAPILMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.3-KÖYÜN SU SORUNU ABARTILACAK SEVİYEDE DEĞİLDİR VİCDANLI OL SİİRT MERKEZ BİLE SU SIKINTISI YAŞIYOR AYRICA SON BEŞ YILDA YAPILAN SU İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR OLMASAYDI SORUN DAHA BÜYÜK OLACAKTI.4- SENİN BOYA VE LAMBA DEDİĞİNŞEYLER EMEKLE VE KÖYÜN DAHA İYİ BİR GÖRÜNÜMDE OLMASIYLA YAPILMIŞTIR HERKESİN TAKDİR ETTİĞİ BİR ÇALIŞMADIR 5- KÖYÜN ALTI ÜSTÜ YANI DİYE AYIRMŞSIN ALLAHTAN KORK DAHA ÖNCE NASILDI ŞİMDİ NASIL. HA BİDE SİYASET YAPIYOR DEMİŞSİN BUNU NEYE DAYANARAK SÖYLEDİN BİLİMİYORUM.HA BU ARADA EĞER KÖYDE OTURUYORSAN Kİ OTURDUĞUNA İNANMIYORUM KENDİ EVİNİN KAPISININ ÖNÜNÜN FOTOSUNU ÇEK SİİRTLİLER NETE GÖNDER YAYINLSINLAR HA BİRDE ELEŞTİRMEK HERKESİN EN DOĞAL HAKKI AMA YALAN DA ATMAK ERKEKLİĞE SIĞMAZ DEĞİLMİ GÜZEL KARDEŞİM.
03 Aralık 2012 Pazartesi 21:18
1 ocak - yine abdullahın dondurması
ÜLKE GÜNDEMİNDEN
siirt üniversitesi haberi
iskoç eteği osmanlı hazımsızlığı hürriyet
paralel yapı mahkemeye verdi
siirt milletvekili osman ören
  • 12 yaşındaki çocuk yerde yaralı bulundu
  • AK Parti’de vekillik yarışı başladı
  • Suay, çocukların yeri okullarıdır
  • İsmail Mumay, Siirt’in eski kitapçılarından
  • Avukat Rıdvan Özer, Arabuluculuğu anlattı
siirt fıstığı
ÜYE İŞLEMLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 Siirtliler Net | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0212) 293 01 32 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA