1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kampanyamız ses getiriyor. Bir caddeye daha hızkesici yerleştirildi
Kampanyamız ses getiriyor. Bir caddeye daha hızkesici yerleştirildi

Kampanyamız ses getiriyor. Bir caddeye daha hızkesici yerleştirildi

Siirtliler.Net muhabiri işadamı Hayrettin ÇAKICI ile telefonda görüşürken ilginç bir olay yaşandı. Muhabirimiz işadamı ÇAKICI’dan 3 adet hız kesicinin daha sözünü alırken oradan geçen bir vatandaş muhabirimize seslenerek “Vekil Beye söyle de bizim caddeye

A+A-

Rektör ve İmam Hatipliler Trafik Canavarından Korundu

 

            Siirtliler.Net’in birkaç ay önce başlattığı “Hız Kesici Kampanyası iş adamı Hayrettin ÇAKICI tarafından da önemli bulunmuş, özellikle Trafik Şube Müdürlüğünün, Milli Eğitim Müdürlüğünün ve Karayollarının da yardımlarıyla şehrin muhtelif yerlerine hız kesiciler monte edilmişti. Geçtiğimiz gün şehrimizin önemli arterlerinden biri olan Hakkı Akyüz Caddesine de yine adı geçen resmi kurumların yardımlarıyla bir tane daha “hız kesici” monte edildi.

 

Rektörün çıkış kapısı ve Anadolu İmam Hatip Lisesi çıkış kapıları korunmuş oldu

 

            Trafik Şube Müdürünün bizzat kendisinin ve değerli personelinin ilgilendiği hız kesici kurulumunda 1 adet hız kesici sayesinde Rektör’ün ve 400den fazla İmam Hatip öğrencisinin hayatları nispeten de olsa korunmuş oldu. Araçların hızla geçtikleri ve şehir içi taşıma araçlarının da güzergahlarından biri olan Hakkı Akyüz Caddesinde trafik canavarına bir tasma daha takılmış oldu.

 

SİİRTLİLER.NET

        Siirtliler.Net Kampanyanın takipçisi

            Siirtliler.Net ekibinin de bizzat izlediği hız kesici kurulumda 1 adet hız kesicinin yeterli olmadığı görüldü ve derhal Siirtliler.Net muhabiri iş adamı Hayrettin ÇAKICI’yı arayarak Hakkı Akyüz caddesi için 3 adet hız kesici sözü daha aldı.

 

Vekil değil!, ÇAKICI!

            Siirtliler.Net muhabiri işadamı Hayrettin ÇAKICI ile telefonda görüşürken ilginç bir olay yaşandı. Muhabirimiz işadamı ÇAKICI’dan 3 adet hız kesicinin daha sözünü alırken oradan geçen bir vatandaş muhabirimize seslenerek “Vekil Beye söyle de bizim caddeye de yaptırsın.” diye isteğini dile getirdi, muhabirimizin cevabı ilginçti “Amca bu Vekil değil! ÇAKICI! ÇAKICI!.

 

SİİRTLİLER.NET

 

 

 

SİİRTLİLER.NET

Bu haber toplam 2889 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!