1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Kamil Aparı’nın projesini Siirtliler tuttu
Kamil Aparı’nın projesini Siirtliler tuttu

Kamil Aparı’nın projesini Siirtliler tuttu

“Siirt dışında yaşayanların dikkatini Siirt’e çekmeliyiz” açıklamasında bulunan Kamil Aparı’nın bu projesini Siirtlilere sorduk…

A+A-

Siirt siyasetinde ismi aday adayları arasında zikredilenlerden biri olan ve “AK Parti Hükümeti bu ülkenin ihtiyacıdır” diyen Kamil Aparı geçtiğimiz haftalarda Siirtliler.Net’e yaptığı açıklaması Siirtliler arasında genel kabul gördü.

Siirtliler.Net’e geçtiğimiz haftalarda yaptığı değerlendirmede çeşitli vilayetlerde yaşayan Siirtlilere dikkat çeken Kamil Aparı, “Bazı hemşehrilerimiz arasında Siirt dışında yaşayanları dışlama gibi bir eğilim var. Bu yanlış bir düşüncedir. Başka şehirlerde yaşayan hemşehrilerimizi dışlamak yerine onların dikkatlerini kendi memleketlerine çekebilmenin hesaplarını yapmalıyız.” demişti.

Vali Musa Çolak’ın önceki gün “işadamları gelip Siirt’te yatırım yapsınlar” yönündeki çağrısının Aparı’nın fikrini destek nitelikte olduğunu anımsatan çok sayıda vatandaşın görüşlerine ayrıntılı bir şekilde önümüzdeki günlerde ekranlarınıza taşıyacağız.

Aparı'nın Siirt dışındaki Siirtlilerin dikkatlerini memleketlerine çekmeye yönelik fikrini projelendirmeye çalıştığı ve çok ortaklı şirketle bu fikre zemin hazırlamaya çalıştığı öğrenildi.

Bu haber toplam 2959 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!