1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Kamil Aparı, “temayülden iyi sonuç bekliyorum”
Kamil Aparı, “temayülden iyi sonuç bekliyorum”

Kamil Aparı, “temayülden iyi sonuç bekliyorum”

AK Parti aday adaylarından Kamil Aparı, bir yandan seçim çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da Siirt ile ilgili geliştirmeye çalıştığı projesiyle ilgili temaslarını sürdürüyor.

A+A-

AK Parti Siirt Milletvekili Aday Adaylarından Kamil Aparı’nın geçtiğimiz aylarda ortaya attığı “Siirt dışında yaşayan yatırımcıların, özellikle de Siirtli yatırımcıların dikkatlerinin Siirt’e çekilmesi” yönündeki fikri birçok kişi tarafından olumlu karşılandı.

 

Aday adaylığı müracaatından sonra özellikle partisinin genel merkezine ve Siirt’te hafta sonu yapılması planlanan temayül yoklamasına yönelik diğer aday adayları gibi yoğun bir çalışma yürüten Aparı’nın bugün Ankara’ya gidip çeşitli temaslarda bulunacağı öğrenildi.

 

Siirt’te ekonomik ve ticari yaşamın canlılığın sosyal yaşama olumlu katkılar sağlayacağını, bunun için Siirt dışındaki yatırımcıların dikkatini Siirt’e çekilmesi gerektiğine inanan Aparı, bu fikrini projelendirmeye çalışıyor. Önceki gün Siirtliler.Net’e açıklamalarda bulunan Aparı, temayül yoklamasından iyi bir sonuç beklediğini belirtti.

 

Hizmet işi gönül işidir, laf değil icraat esastır

 

1972 Siirt doğumlu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Siirt’te tamamladı. İşletme Fakültesi mezunu. Siirt’te yıllardır muhasebe ve mali müşavirlik mesleğini icra ediyor. Mesleğinden dolayı bürokratik dünyayı iyi tanıyan Aparı, “hizmet işi gönül işidir, lafla değil icraatla yapılabilecek bir iştir. Oy kullanacak olan seçmenlerin sandıkta duygusal olarak değil hep birlikte yaşadığımız güzide şehrimiz Siirt’in sorunlarını düşünerek akli muhakeme yaparak tercihlerini yapmalarını diliyorum.” Açıklamasında bulundu.

 

Seçmenler, ilimize ve sorunlarına sahip çıkılsın diye oy veriyor

 

Aparı Siirtliler.net sitesine yaptığı açıklamasının devamında ise, “vekillik halkımız tarafından verilen bir vekalettir ve ‘ilimize, sorunlarımıza sahip çık’ anlamı taşımaktadır. Seçmen mecliste oturulsun, kendileri seçimden sonra unutulsun diye oy vermiyor. Siyasetin iyi bir hizmet etme sahası olduğunu düşünüyorum ve bu yarışta ben de yer aldım. Menfaat yarışında ben yokum. Kazanan ilimiz Siirt olsun.” İfadelerine yer verdi.

Bu haber toplam 3058 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!