1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. JETPA Holding’in Yardımları Devam Ediyor
JETPA Holding’in Yardımları Devam Ediyor

JETPA Holding’in Yardımları Devam Ediyor

Daha önce ilimize göç eden depremzedelere ulaştırılmak üzere Valilik ve Belediyeye yolladığı yardım kolilerinin yanı sıra kendi ekiplerince yardım dağıtmaya devam ediyor.

A+A-

Van depremiyle birlikte ilimize misafir olan depremzedelere yardımlar devam ediyor. jetpa holding yönetimince daha önce valilik ve belediye kanalıyla dağıtılmak üzere gönderilen yardım paketlerinin yanı sıra kendi ekipleriyle depremzedelere yardım paketleri dağıtmaya devam ediyor. Son olarak il ve ilçelerdeki depremzedelere dağıtılan paketlerle bir nebzede olsa depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıldı.

 

Dağıtılan yardım paketleri hakkında bilgi veren Adnan Öktüren “Acı bir felaketle mağdur duruma düşen kardeşlerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Jetpa Holding Yönetim Kurulu başkanı Sayın Fadıl Akgündüz’ün direktifleriyle bir kısım yardım kolilerini valilik ve belediyeye gönderdik bir kısmını da kendi ekiplerimizle dağıtıyoruz. İlimizde bulunan hem fakir hem de depremzede ailelere yardımlarımız devam edecektir.” Dedi

 

 

Bu haber toplam 2090 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!