1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Jetpa da Yardım Kervanına Katıldı
Jetpa da Yardım Kervanına Katıldı

Jetpa da Yardım Kervanına Katıldı

Jetpa Holding Van da meydana gelen deprem sonrası ilimize göç etmek zorunda kalan depremzedeler için yapılan yardım kampanyasına dâhil oldu.

A+A-

İlimizdeki depremzedelere dağıtılmak üzere Jetpa Holding Yönetim Kurulu başkanı M.Fadıl Akgündüz ve Diyarbakır Siirtliler Derneği Başkanı Adnan Öktüren tarafından gönderilen yardım kolilerinden Siirt Belediyesine 550 koli Siirt Valiliğine ise 300 koli teslim edildi.

Van depremiyle birlikte bir çok mağdur Vanlı vatandaşların ilimize geçici süreyle yerleştirildiklerini bildiren Diyarbakır Siirtliler Derneği Başkanı Adnan Öktüren “Sayın Fadıl Akgündüzle birlikte ilimize yerleşen depremzedelere yapılan yardımlar kayıtsız kalamadık. Siirtlilerin misafirperverliği ile yeniden gurur duyduğumuz bu günlerde bizlerde hemşerilerimiz gibi Depremzede kardeşlerimize bir nebzede olsa sahip çıkma adına 1500 koli gıda paketi hazırlayıp bir kısmını dağıtım yapan kuruluşlara teslim aldık. Diğer kısmı da kendi ellerimizle ihtiyaç sahibi depremzede ailelere dağıtacağız. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu son günlerde böyle bir felaket sonrasında batısından doğusuna güneyinden kuzeyine kenetlenmenin örneğini gösterdiğimiz bu günlerde ne kadar birbirimize bağlı olduğumuzu yeniden hatırladık.” Dedi.

Bu haber toplam 2172 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!