1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Janome Siirtli Hanımları İş Sahibi Yapacak
Janome Siirtli Hanımları İş Sahibi Yapacak

Janome Siirtli Hanımları İş Sahibi Yapacak

Dünyaca ünlü Japon markası Janome markalı dikiş makinelerinin Siirt Bayiliği yeni yerinde hizmete girdi.

A+A-

Oldukça çeşitli ürün yelpazesine sahip dikiş makinelerinin satışa sunulduğu mağazada, makinelerin hünerleri de gelen ziyaretçilere canlı olarak gösterilebiliyor.

Makinelerin marifetleri çok

Makinelerin hünerleri anlatmakla bitmiyor. Makineler; dikiş, nakış, overlok, rejme gibi marifetlere sahip. Genç Kızlar için tasarlanmış makine çeşidine dahi rastlayabiliyorsunuz. Genç kızların daha küçük yaşlarda dikiş becerisi kazanması için tasarlanmış “Sew Mini” isimli makine küçük yaştan itibaren çeyiz hazırlamak için ideal.

Bilgisayarlı ve Elektronik Dikiş Makinelerin yapamayacağı yok gibi

Evlerinde dikiş atölyesi açıp ev ekonomisine katkıda bulunmak ve el becerileriyle evinde çalışarak para kazanmak isteyen hanımlar için her türlü ürün bulunduran mağaza aynı zamanda bu makinelerin TV bağımlısı hanımlara da bir çeşit terapi olacağı görüşündeler. Bilgisayarlı dikiş makinesini programladıktan sonra yapılacak iş sadece oturup çay içerek makineyi seyretmek.

Dünyanın en sessiz dikişi makineleri olarak kabul ediliyor

Japon teknolojisinin harikalarından biri olarak görülen Janome markalı dikiş makineleri aynı zamanda dünyanın en sessiz makineleri olarak biliniyor.

Mağaza LC Waikiki mağazasının hemen yan sokağında bulunuyor.

Bu haber toplam 5212 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!