1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. İzzet Soysal, aday adaylığı için müracaat etti
İzzet Soysal, aday adaylığı için müracaat etti

İzzet Soysal, aday adaylığı için müracaat etti

Uzun bir süredir Ankara’da temaslarda bulunan İzzet Soysal, AK Parti Siirt Milletvekili aday adaylığı için bugün Siirt İl Başkanlığı’na müracaatını yaptı.

A+A-

İl Başkanı Ali İlbaş Ankara’da bulunduğundan dolayı İl Başkanlığı görevini vekâleten yürüten Nihat Yumuk, İzzet Soysal’ın başvuru dosyasını teslim aldı. Soysal, Aday adaylığı için başvuran ikinci isim oldu.

 

CHP’li Belediye Meclis Üyelerinden Soysal'a Destek

 

izzet soysal - siirt akparti aday adayı

 

Aday adaylığı müracaatı için il başkanlığına gelen ve kendisine destek vermek amacıyla Soysal’ın yanında gelenler arasında Gözpınar Belde Belediyesi’nin CHP’li Meclis üyelerinden Selami Taşkıran ile Bayram Erdoğan da bulunuyordu. Soysal ile İl Başkan vekili Nihat Yumuk, CHP’li Meclis üyelerine AK Parti rozeti takarak kendi partilerinin saflarına kaydettiler.

 

Siirt Milletvekili Aday Adaylığı için resmi müracaatta ikinci isim olan İzzet Soysal, yaptığı başvurunun ardından Siirtliler.Net’e şu açıklamalarda bulundu:

 

“AK Parti’ye gönül veren bir ailenin mensubuyum. Her platformda AK Parti’liliğimle onurunu yaşadığım bu büyük camiada bir birey olarak üstüme düşen bütün görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştım. Önümüzdeki günlerde de üzerime düşecek bütün görevleri layıkıyla yerine getireceğimden emin olabilirsiniz. Bugün bu güzel ailenin bir ferdi ve bu güzel şehrin bir insanı olarak 24.Dönem Milletvekili aday adayı için başvurumu yaptım. Umarım şahsım ve insanlarımız hakkında hayırlısı olur.”

Bu haber toplam 5975 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!