1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İzmir Sider yeni başkanı Bahattin Erden'den açıklama
İzmir Sider yeni başkanı Bahattin Erden'den açıklama

İzmir Sider yeni başkanı Bahattin Erden'den açıklama

08.04.2007 tarihinde yapılan İzmir Siirtliler Derneği 8. olağan kongresi seçimleri sonucunda Dernek başkanlığına seçildim.

A+A-

Güzel yurdumuzun şirin ili İzmir’ de, Siirtliler Derneği Başkanlığına getirilmenin mutluluğunu bana layık gören çok değerli hemşerilerime candan teşekkür ederim.

Türkiye’ mizin ege kıyılarındaki güzel ilinde yaşayan bizler; görevlerini yaparken Atatürk İlke ve İnkılâpları ile kardeşlik duygusunun üstünlüğünü esas alarak sorumluluklarımızı büyük bir yurt sevgisi ve hizmet anlayışıyla yerine getirmek zorundayız.

Devraldığımız yönetim hizmetlerini çok daha ileri seviyeye ulaştırmak, sizlerle birlikte yeni projeler üretme ve İzmir’ de yaşayan Siirtlilerin sorunlarını tespit edip çözmek, etkili iletişimin sağlanması için telefon zinciri oluşturmak, bizleri bir çatı altında buluşturacak bir lokale sahip olmak, İzmir’ de okumakta olan hemşerilerimizin sorunların ile ilgilenmek, doğduğumuz Siirt ile doyduğumuz İzmir arasında kardeşlik köprüsünü güçlendirmek önemli hedefimizdir. Bu hedeflerin gerçekleştirilmesinde bize düşen görev ve sorumlulukların ne anlama geldiğinin idraki içindeyim.

Çalışmalarımızda; herkese eşit, temelinde vatan ve insan sevgisi bulunan bir anlayış hâkim olacaktır. Bu hizmetleri yürütülürken, çok değerli hemşerilerimizin bizlere yardımlarını esirgemeyeceğinin heyecan ve inancını taşıyorum.

Bu duyguyu ve düşüncelerle, çalışmalarımızı birlikte yürüteceğim yönetim kurulu üyeleri ve destek verecek olan hemşerilerimize, Sivil Toplum Örgütlerinin değerli mensuplarına, birlikte yaşadığımız değerli İzmir’ li kardeşlerimize teşekkür ediyor, sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


M.Bahattin ERDEN
İzmir Siirtliler Derneği
yönetim Kurulu Başkanı
Gsm:05324240763


YÖNETİM KURULU
M.BAHATTİN ERDEN - BAŞKAN
SERMET BEKİROĞLU - BŞK.YRD.
NAFİH BATUR - SEKRETER
HAYRETTİN TAPAN - SAYMAN
BURHAN YARDIM - ÜYE
BAHRİ KEZER - ÜYE
AVNİ ARPACI - ÜYE

DENETİM KURULU
AHMET TURGUT SAKARYA
MEHMET ALİ ORAN
NEVZAT ÖZKILIÇ
13.05.2007  

Bu haber toplam 5341 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!