1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İstiklalimiz Artık Aydınlık
İstiklalimiz Artık Aydınlık

İstiklalimiz Artık Aydınlık

Hizmete girdiğinden beri Siirt’in kentleşmesinde ve gelişmesinde de büyük bir rolü bulunan ve şehrimizin istiklal caddesi olarak adlandırdığımız Güres Caddesi aylar sonra artık geceleri çok daha aydınlık ve cıvıl, cıvıl.

A+A-

Geçtiğimiz aylarda Siirtliler.Net’in bilgisayar ekranlarına taşıdığı “İstiklalimiz Karanlık” başlıklı haberinde Güres caddesinin akşamları neredeyse zifiri karanlığa büründüğüne dikkat çekilmişti. Haberin ardından Siirt Dedaş Müdürlüğü cadde üzerinde yapılan çalışmalarla yeni sokak lambaları takıldı ve caddenin aydınlatılması sağlandı.

 

Dedaş Siirt İl Müdürlüğü’ne gelir gelmez ilk icraatını Güres caddesindeki ışıklandırmanın yeniden düzenlenmesiyle gösteren Muzaffer Özdemir, aylardır karanlık olan ve şehrimizin can damarı olan caddede geceleri vatandaşlar artık daha rahat yürüyebilmekteler.

 

Yapılan çalışmalar cadde esnafı tarafından memnuniyetle karşılanırken, Dedaş Siirt İl Müdürlüğü’nün kendi hizmet bölgesi dışında olmasına rağmen caddedeki soruna el atmasından dolayı başta İl Müdürü Muzaffer Özdemir’e ve kurum personeline teşekkür edildi.

 

Bu haber toplam 2994 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!