1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. İstifalarla ilgili İl Başkanı Kızılay açıklama yaptı
İstifalarla ilgili İl Başkanı Kızılay açıklama yaptı

İstifalarla ilgili İl Başkanı Kızılay açıklama yaptı

Siirt İl teşkilatında yaşanan 2 istifanın ardından İl Başkanı Bayram Kızılay'dan beklenen açıklama geldi.

A+A-

Ak parti Siirt İl Başkanı Bayram Kızılay, istifalar ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

TEŞKİLAT HALKLA BİR BÜTÜNDÜR

Ak parti Siirt İl Başkanı Bayram Kızılay, Ak parti teşkilatının Mahalli seçim ve Referandumda çalışmadığı ve halktan kopuk olduğunu ortaya atan SKM başkanı Zekeriye Batğı'nın ortaya attığı iddialarına gazetemiz aracılığıyla cevap verdi.

TEŞKİLAT HİÇ BİR ZAMAN HALKTAN KOPMADI

İl Başkanı Kızılay: “Teşkilat olarak hiçbir zaman halktan kopmadık. Yerel seçimlerde ve Referandumda çok iyi bir seçim kampanyası başlatarak tüm teşkilatla birlikte Siirt Merkez’den en ücra köylerine kadar didik didik çalışarak hükümetin çalışmalarını anlattık. Hiç kimsenin yalan yanlış suçlamalarda bulunmaya hakkı yoktur. Teşkilatın halktan olduğu kopuk iddiaları asılsızdır. Aksine iç içedir.” dedi.

GÖREVİMİZ KURUM MÜDÜRLERİ İLE UĞRAŞMAK DEĞİL

SKM başkanı Batğı’nın istifasını değerlendiren Kızılay: “Kendi kararıdır. Hayırlı olsun. Sayın Batğı’nın görev yaptığı süre içinde hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Ancak, bir Kurum müdürü ile uğraşmak işimiz değil, bizim görevimiz Hükümetin vizyonunu, misyonunu halka anlatmak ve sorunlarına çözüm üretmektir.

TEHDİTLERE BOYUN EĞMEDİK

Kızılay: “Seçim sürecinde bizzat kendim başta olmak üzere tüm yönetim ve hatta kardeşim ve yeğenlerim olmak üzere sandık sandık gezerek halkın oy kullanmasını sağladık, çalışmaları takip ettik. Tehditler aldık, hedef olduk. Buna rağmen yılmadık. Aynı kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürdük. Mesnetsiz suçlamalarla bulunanları vicdanlara havale ediyorum.” dedi.

Bu haber toplam 3440 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!