1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. İşte okuyacağınız sınıflar
İşte okuyacağınız sınıflar

İşte okuyacağınız sınıflar

Siirt AÇI Dershanesi, eğitim heyecanını arttırmak için genç öğrencileriyle “İşte okuyacağınız sınıflar burası” çalışmasına hazırlanıyor.

A+A-

Siirt AÇI Dershanesi, genç öğrencileri arasında eğitim heyecanını arttırmak için motivasyon çalışmalarını hızlandırıyor.

Şu sıralar hazırlıklarını sürdüren AÇI Dershanesi yetkilileri periyodik olarak uygulamayı planladıkları motivasyon çalışmasında genç öğrencilerini Siirt Üniversitesi’nde ders sırasında sınıflara sokacak. Genç öğrenciler ilerleyen yıllarda girecekleri üniversite ortamlarını şimdiden görecekler.

Kurum ziyaretleri de düşünülüyor

Motivasyon çalışmaları üniversite sınıflarıyla sınırlı değil. Dershane yönetimi öğrencilerini ayrıca ilimizde bulunan çeşitli devlet kurumlarını da ziyaret ettirmeyi planlıyor. Bu ziyaretler sayesinde genç öğrencilerine “işte bu kurumlardaki müdürler/amirler sizin yaşlarınızda eğitimlerine önem verdiler ve bugün bu makamlara geldiler. Sizler de eğitim ve öğreniminize önem vermeniz halinde geleceğiniz makamlar işte buralar” mesajı verecek.

Dershane yönetimi şu sıralar oldukça farklı ve başarılı sonuçlar elde edeceği bu motivasyon çalışmalarıyla ilgili temaslarını sürdürüyor.

Bu haber toplam 3217 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!