1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. İstanbul’da İSİDER Buluşması
İstanbul’da İSİDER Buluşması

İstanbul’da İSİDER Buluşması

Bir süredir “birliktelik” çalışmaları yürüten İSİDER’in ilk geniş katılımlı toplantısı 24 Haziran Pazar günü gerçekleşiyor.

A+A-

İstanbul’da  kuruluş çalışmaları sürdürülen ve kısa adı İSİDER olan İstanbul Siirtliler Derneği, 24 Haziran 2012 Pazar günü gerçekleştireceği toplantıda Siirtliler Federasyonu’nu gündeme getirecek.

İSİDER, özellikle genç ve orta yaş grubu Siirtlilere önem vermektedir. İstanbul’daki Siirtliler arasında güçlü bir lobi oluşturma gayretinde olan İSİDER,  Siirt’in her ilçesini de bünyesine almaktadır. Ülkemizin farklı vilayetlerinde bulunan Siirt Dernekleriyle birlikteliği sağlayarak Siirtliler Federasyonu’nu kurma gayretinde olacak olan İSİDER’in 24 Haziran’daki toplantısına önemli isimler katılıyor.
 
Siirt Milletvekilleri Afif Demirkıran ile Osman Ören’in yanı sıra İstanbul İl Daimi Meclis Üyesi Şefik Erden, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel, Güngören Belediye meclis Üyesi Hikmet Sırma, Fatih Belediye Meclis Üyesi Abdulbasit Aydın, Kocaeli Dernek Başkanı Adnan Gülyeşil, Diyarbakır Dernek Başkanı Adnan Öktüren, Antalya Dernek Başkanı Dilaver Tanık ve ulusal ses sanatçılarımızdan Hazal gibi daha birçok isim katılımcılar arasında.
 
İstanbul’dan ise SİİYAD Başkanı Vedat Sağlam, SEV Başkanı Zeki Akyüzlü, Halenze Dernek Başkanı Remzi Şanlı, Fersaf Dernek Başkanı Süheyl Aydın ve daha birçok isim...
 
HANIMLAR DA KATILIM SAĞLIYOR
 
Yapılan etkinliklerden ve toplantıdan haberdar olan hanımlar telefonlarla veya facebook/twitter gibi sosyal paylaşım ağlarından gönderdikleri mesajlarla toplantıya katılmak istediklerini belirttiler.
 
Tarih : 24 Haziran 2012 Pazar
Saat: 20.00
Yer: Fersaf Derneği, Nişanca Mah. Otakçılar Cad. No:15 Eyüp İlçesi
 
isiderfaaaaaa.jpg
Bu haber toplam 2850 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!