1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. İstanbul Valisi’nden Siirtliler.Net’e kutlama mesajı
İstanbul Valisi’nden Siirtliler.Net’e kutlama mesajı

İstanbul Valisi’nden Siirtliler.Net’e kutlama mesajı

Gazetelerimizin açılış törenine katılamayan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, kutlama mesajı içeren bir mektup gönderdi.

A+A-

3 Ocak Salı günü Beyoğlu, Karabaş Caddesi üzerinde bulunan Siirtliler.Net’in İstanbul bürosunun açılış törenine programlarının yoğunluğu nedeniyle katılamayan İstanbul Valisi (Siirt eski Valisi) Hüseyin Avni Mutlu, program esnasında cep telefonuyla  gazetemiz sahibi Eyüp Güzel’i arayıp selamlarını ve başarı dileklerini iletti. Telefon görüşmesinde Siirt ile ilgili sorular soran Vali Mutlu, özlemlerini ve selamlarını da Siirt’teki tüm dostlarına iletilmesini istedi.

 

Aynı zamanda tebrik mesajı içeren bir mektup gönderen Vali Mutlu, uygun bir vakitte Tophane Haber ile Siirtliler.Net’in Tophane’deki ofisini ziyaret edeceğini bildirdi.

 

Vali Mutlu, göndermiş olduğu mektupta aşağıdaki ifadelere yer verdi:

 

Tophane Haber ve Siirtliler.Net’in açılışı ile olarak nazik davetiniz için teşekkür ederim. Programlarımın yoğunluğu sebebiyle davetinize iştirak edemeyeceğimi bildirir, açılışı ve bu güzel organizasyonda emeği geçenleri gönülden kutlar, hayırlı uğurlu olması temennisiyle şahsınızta tüm katılımcılara sevgi ve selamlarımı sunarım.

 

İstanbul Valisi

Hüseyin Avni Mutlu

Bu haber toplam 3108 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!