1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İstanbul Valiliğine atanan Mutlu, Medlife Hastanesini ziyaret etti
İstanbul Valiliğine atanan Mutlu, Medlife Hastanesini ziyaret etti

İstanbul Valiliğine atanan Mutlu, Medlife Hastanesini ziyaret etti

Siirt’i ve Siirt’teki dostlarını unutmayan İstanbul Valiliği’ne atanan eski Valimiz Hüseyin Avni Mutlu, Medlife Hastanesi’nde Siirt misafirperverliğiyle karşılanıp uğurlandı.

A+A-

Eski unutamadığı dostlarıyla vedalaşmak için Pazartesi Siirt’te gelen Vali Mutlu, Siirt Emniyet Müdürü Celali Topuz, Ticaret ve Sanayi Başkan Vekili Nedim Kuzu, bir grup işadamı ve basın mensupları ile birlikte Medlife hastanesini ziyaret etti. Hastane kapısında Medlife A.Ş. yönetim kurulu Başkanı Cengiz Üstün, hastane başhekimi Op. Dr Necat Kaplan ve Genel Müdür Bedrettin Serin tarafından folklor ekibi eşliğinde karşılandı. Hastaneyi gezen Mutlu, hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti. Siirt’e veda ederken ilimizin meşhur büryan kebabını son kez yemek üzere öğle yemeğinde bir araya gelerek hasret giderildi

Veda ziyaretlerinden memnun olan Vali Mutlu, İstanbul’un fethi olan 29 Mayıs’ta yeni görevinin devir teslimini yapmak istediğini ifade etti. Medlife Hastanesi sahibi Cengiz Üstün, Siirtliler adına Vali Mutlu’ya bir kalem hediye ederek İstanbul’da büyük ve güzel projelere imza atmasını temenni ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Vali Mutlu Helallik Aldı

 

Medlife A.Ş Hastane Müdürü Bedrettin Serin, Hastane Baştabibi Uzman Dr. Necat Kaplan, Devlet Hastanesi Müdürü A.Rahman Tetik, Milli Eğitim Şube Müdürü Cengizhan Başaran ve Medlife hastanesi personelleriyle hatıra fotoğraf çektirerek vedalaştı ve helallik aldı.

 

Siirt’te görev yapmaktan gurur duyduğunu ifade eden Mutlu: “ümit ediyorum ki güzel vesilelerle tekrar dönüp Siirt’in havasını teneffüs edeceğim”. dedi. Vali Mutlu daha sonra Öğretmen evinde Kamu ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya gelerek vedalaşarak Siirt’ten ayrıldı.

 

Bu haber toplam 3532 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!