1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İmar Müdürlüğü’nün bütçesi onaylandı
İmar Müdürlüğü’nün bütçesi onaylandı

İmar Müdürlüğü’nün bütçesi onaylandı

2011 Yılı Mali bütçesinin görüşülmeye devam edildiği Belediye Meclisi Kasım 2010 toplantısının 11. gününde İmar Müdürlüğü ve Park–Bahçeler Müdürlüğü bütçeleri oy birliği ile kabul edildi.

A+A-

2011 Yılı Mali bütçesinin görüşmelerinin 11. gün toplantısı Belediye Meclisi Başkan Vekili Hidayet Elinç Başkanlığında toplandı.  Yapılan toplantıya meclis üyelerinin yanı sıra Teknik Birimlerden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Buluş, Şehircilik ve İmar Müdürü Emin Akkaş, Park ve Bahçeler Müdürü Ferhan Daşçı Katıldı.

2011 Yılı Mali bütçesinin görüşülmeye devam edildiği Belediye Meclisi Kasım 2010 11. gün görüşmelerinde ilk olarak Şehircilik ve İmar Müdürlüğü bütçesi görüşüldü. 2011 Yılında Şehircilik ve İmar Müdürlüğüne ayrılan bütçe hakkında meclis üyelerini bilgilendiren Şehircilik ve İmar Müdürü Emin Akkaş; 2011 yılında yapılacak olan Arazi Alımları, Donanım ve yazılım Alımları, Adres ve Numarataj Veri Tabanı oluşturulması ve 2011 yılında yapılacak olan personel giderleri kalemleri için yaptıkları harcamalarda hesaplarında 1.535.510 TL olduğunu ifade etti. Yapılan Bilgilendirmeler ardından oylamaya sunulan Şehircilik ve İmar Müdürlüğü Bütçesi oy birliği ile kabul edildi.

Daha sonra Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 2011 Yılı Maili Bütçe görüşmelerine geçen Belediye Meclisi Park ve Bahçeler Müdürü Ferhan Daşçı tarafından bilgilendirildi. 2011 Yılı İçin Park Yapımı, Bitki alımı, Araç Kiralama, Sera Yapımı, Sulama Sistemi için ve Personel Giderleri, Sosyal Güvenlik Kurumlarına Ödenecek Devlet Pirimiden oluşan kalemler için 1.544.557 TL Harcama Hesapladıklarını ifade etti. Meclis Bilgilendirmesi ardından Park ve Bahçeler Müdürlüğü Bütçesi Belediye Meclisi tarafından oy birliği İle edildi.

Bu haber toplam 2367 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!