1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. İmam Hatip Lisesi Müdürü değişiyor
İmam Hatip Lisesi Müdürü değişiyor

İmam Hatip Lisesi Müdürü değişiyor

MEB'in rotasyonuna takılan İmam Hatip Lisesi Müdürü M.Fatih Alp'in tayini Pervari Lisesi'ne çıktığı öğrenildi.

A+A-

İmam Hatip Lisesi Müdürü Değişiyor

                İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Fatih ALP, yıllardır yürüttüğü görevinden ayrılıyor. Milli Eğitim Bakanlığı yönetmelikleri gereği rotasyona tabii olan müdürler, görev yaptıkları okullarda belirli bir zaman zarfında tayin olmak zorundalar.

Siirt Anadolu İmam Hatip Lisesinin başarılı müdürlerinden olan Mehmet Fatih ALP bu rotasyona takılanlardan biri ve tayini Pervari Lisesine çıktı. Tabir yerindeyse doğuştan İmam Hatipli olan Mehmet Fatih ALP’in tayin olduğu Pervari’de Müdür olarak göreve başlamak yerine öğretmen olarak Siirt Anadolu İmam Hatip Lisesinde kalmayı tercih ettiği söyleniyor.

Yeni Müdür Kim Olacak?

 

Mehmet Fatih ALP’in yerine müdür olmayı puan ve görev süresi olarak hak eden tek bir isim var o da adaşı Mehmet Fatih GÖZTOK.  Mehmet Fatih ALP gibi o da doğuştan İmam Hatiplilerden ayrıca şehrimizin en sevilen ailelerden.

Mehmet Fatih GÖZTOK, genç ve dinamik yapısıyla Siirt AnadoluMehmet Fatih Göztok İmam Hatip Lisesine ciddi katkılarda bulunacak gibi görünüyor. Teknoloji uzmanları kadar bilişim konusunda uzman ve meraklı olan GÖZTOK, şu ana kadar başarıyla yaptığı müdür yardımcılığında da bunu ispat ettiği görüldü.

Mehmet Fatih GÖZTOK’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Bu haber toplam 4654 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!