1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. İlkokula giden öğrenciniz varsa bu haber sizin için
İlkokula giden öğrenciniz varsa bu haber sizin için

İlkokula giden öğrenciniz varsa bu haber sizin için

Siirt’te ikamet ediyorsanız ve ilköğretime giden çocuğunuz yada yakınınızın çocuğu varsa bu haber sizin için bir fırsat.

A+A-

Güres caddesi üzerinde bulunan Siirtliler.Net Derneği, İlköğretim öğrencileri için etüd çalışması başlatıyor.

Siirtliler.Net Derneği üyesi Elif Şendur (Matematik), Nilgün Aygün (Fen), Yunus Toprak (Sınıf Öğretmeni), Süleyman Yılmaz (Sınıf Öğretmeni), Burhan Çalğan (İngilizce) ve Tümay Nurcan Kuşçu (Rehberlik) adlı hocalar tarafından hafta sonlarında verilecek olan etüd çalışmalarında öğrencilerin seviyelerinin arttırılması hedefleniyor.

ÇOCUKLARINIZ HER HAFTA OKULUNA MOTİVE OLMUŞ BİR ŞEKİLDE BAŞLAYACAK

Etüd koordinatörlerinden Dernek yönetim kurulu üyesi Yunus Toprak ile dernek üyesi Süleyman Yılmaz, yakında başlanacak olan etüd çalışmalarıyla ilgili, “öğrencilerimizin hafta sonlarında birkaç saatini etüd çalışmalarına ayırmaları derslerine olan ilgilerini arttıracağı gibi, her hafta başında sınıflarına daha motive olmuş ve kendilerine güvenlerinin artmış bir şekilde gitmelerine zemin hazırlanacaktır.” açıklamalarında bulundular.

ÇOCUKLAR HER HAFTASONU ETÜD ÇALIŞMASINI ÖZLEMLE BEKLEYECEK

Etüd çalışmalarında motivasyonu canlı tutmak için farklı uygulamalar yapacaklarını da belirten Etüd Koordinatörleri, “Etüd çalışmalarında zaman zaman sürpriz hediyeleşmelerimiz olacak. Dernek merkezinde yapılacak olan etüd çalışmaları eğlenceli ve disiplinli bir şekilde geçeceği için öğrenciler bir sonraki haftayı özlemle bekleyecekler.” Dediler.

Detaylı bilgi almak isteyen veliler Siirtliler.Net Derneği’ne başvurabilirler.

Bu haber toplam 4920 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!