1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. İlbaş, İl ve İlçe Teşkilatlarını topladı
İlbaş, İl ve İlçe Teşkilatlarını topladı

İlbaş, İl ve İlçe Teşkilatlarını topladı

AK Parti Siirt Teşkilatı, İl Başkanı Ali İlbaş’ın düzenlediği yemekli toplantıda dün akşam Öğretmenler evinde bir araya geldiler.

A+A-

Siirt İl Başkanlığından Milletvekili aday adaylığı için istifa eden eski İl Başkanı Bayram Kızılay’ın yerine atanan Ali İlbaş, hafta sonu yeni görevini tebrik etmek için gelen yoğun bir ziyaretçi trafiğiyle geçirdi.

Partisinin il ve ilçe teşkilatlarını yeni dönemde nasıl bir yol izleyecekleri doğrultusunda hedef ve projelerini anlatmak için dün akşam Siirt Öğretmenler Evi’nde yemekli bir toplantı düzenleyen İl Başkanı Ali İlbaş, tüm teşkilatını topladı. İl ve İlçe teşkilatlarının yöneticilerinin yanı sıra Siirt Milletvekilleri Afif Demirkıran ve Yılmaz Helvacıoğlu da toplantıda hazır bulundular.

İlbaş toplantıda yaptığı konuşmasında, “İl Başkanlık görevi için benimle beraber partimizin güzide kişileri yarış içerisine girdik. Hepimizin ortak çabası, partimizi şehrimizde layıkıyla temsil etmek ve önümüzdeki genel seçimler için çalışmaları sürdürmekti. Sayın Başbakanımızın takdiri doğrultusunda bu onurlu mevkiye şahsımı layık gördüler. Başbakanımızın beni Ankara’ya davet etmesi, 35 şehrin yeni il başkanlarından biri olmamdan dolayı duyduğum heyecanı siyasi hayatım boyunca Refah Partisi Gençlik Kolları’na girdiğim günden bugüne kadar hiç duymamıştım.

 

Sevgili Başbakanımızın şehrimize olan sevgisinin ve ilgisinin çok büyük olduğunu bilelim. Bizler de bu sevgiye ve ilgiye karşılık çok çalışıp partimizin yaptıklarını, yapamadıklarını tek tek insanlara anlatalım. Vatandaşın gözüyle var olan eksikliklerimizi tespit edip genel seçimlere hazır bir duruma geleceğiz. Vatandaşın bizlere tekrar neden oy vermesi gerektiğini anlatacağız. Teşkilat içinde koordinasyonu sağlayarak halkın sorunlarına cevap bulmaya çalışacağız. Bunu hep birlikte yapacağız.

 

Ben Sayın Başbakanımıza Siirt halkı adına bir söz verdim. Bu sözümü yerine getirene kadar gerekirse uyumadan, evlerimize gitmeden çalışıp üç milletvekilini de meclise göndereceğiz.” dedi.

 

İlbaş’ın konuşmasının ardından Siirt milletvekilleri Afif Demirkıran ve Yılmaz Helvacıoğlu, Kadın kolları Başkanı Kumri Güçlü kürsüye gelerek kısa bir tebrik konuşması yaptıktan sonra program sona erdi.

Bu haber toplam 3401 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!