1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İl Müftüsü Mahmut Gürlen Personeliyle Vedalaştı
İl Müftüsü Mahmut Gürlen Personeliyle Vedalaştı

İl Müftüsü Mahmut Gürlen Personeliyle Vedalaştı

Siirt İl Müftülüğü görevini 3 yıldır sürdüren Mahmut Gürlen, Tekirdağ’a tayininin çıkması nedeniyle personeliyle vedalaştı.

A+A-

Toplantıya Siirt Valisi Necati Şentürk’ de katılarak, Din Görevlilerine Birlik ve beraberlik mesajlarına ağırlık verilmesini verdi.

 

Tekirdağ İl Müftülüğü’ne atanan Gürlen, Siirt Çarşı Camiinde personeliyle bir araya geldi. Burada bir açıklama yapan Mahmut Gürlen, yaklaşık 3 yıldır Siirt’te görev yaptığını hatırlatarak: “Bu zaman zarfında elimizden geldiğince Siirt’e hizmet etmenin çabası içerisinde bulunduk. Tabi bu çalışmaları yaparken sizlerin desteğini devamlı gördüm. Bu hizmetler ekip işiyle yapılır. Ama devlet memuriyetinin bir gereği olarak Tekirdağ iline atamamız yapıldı. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diler, hepinize teşekkür ederim” dedi.

Açıklamasının ardından personeline teşekkür eden İl Müftüsü Mahmut Gürlen, burada çalışanlarla bir bir vedalaştı. Gürlen’in Çarşamba günü Siirt’ten ayrılması bekleniyor.

 

VALİ ŞENTÜRK TOPLANTIYA KATILDI

 

Öte yandan Vedalaşma törenine katılan Siirt Valisi Necati Şentürk, İl Müftüsü Mahmut Gürlen’e yeni görevinde başarılar diledi. Şentürk, toplantıda din görevlilerine hitaben yaptığı konuşmada, Birlik ve beraberlikten söz ederek, bu konuların iyi işlenerek cemaate anlatılmasını istedi.

 

 

Bu haber toplam 2375 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!