1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İkna odanı mescit yaptırmadan ölmeyeceğiz Nur Serter!
İkna odanı mescit yaptırmadan ölmeyeceğiz Nur Serter!

İkna odanı mescit yaptırmadan ölmeyeceğiz Nur Serter!

"Bağnazlığını o odaya sıva, diktatörlüğünle ikna olacak koyunları güt! Bakalım ilahi mahkemede Allah’ı nasıl ikna edeceksin!"

A+A-

İran Sporun teknik direktörü Kemal Kılıçdaroğlu!

A benim yüreği panzerle ayran püskürten ikna odası garsonu sevgili Serter’im..

Odasından başka yuvası olmayan dişi kuş besicisi sevgili baştan çıkartıcı cazibem!

A benim ikna odası kiralayan otel şefim!

A benim siyasal simgemin fikir anası!

Ve başörtüsü Daltonları Canan Arıtman, Necla Arat, Nur Serter!

Ne oldu şarjör boş, canınız da sıkılır sizin şimdi çizgi roman verelim size baloncuk okuyun, ikna edelim sizi buyrun!

Fatih Çarşambanın muhtarı olun, İran’a model olun, katalog güzeli olun bakalım aaa çok ayıp surat asmak yok o suratlar bize süratle lazım öyle değil mi Canan’cım gül biraz!

Bak şimdi Sümerli fahişelere benzettiğin başörtülülerin oylarından nem kapmaya çalışıyorsun. Toparlan biraz! Kadın dergilerinde dantel figürü olacaksınız demiştim, Mutfakta pratik bilgi olacaksınız demiştim, sap döner, keser döner hesap dönerci de zırıldayarak helal kesim et yiyecek acizliğe düşeceksiniz demiştim…

Bak bakalım Türkiye’nin Güzin Ablası Nur Serter, kimi neye ikna etmişsin! Bak bakalım kimin başını ne kadar ezmişsin kimin başı sana kalkmış! Eline nal alıp atları hipnoz etmeye çalışan hipodrom görevlisinden başka bir şey olmadığını Yök’ten gelen toptancı kararla anlamış olmalısın.

O odayı özgürlük nezarethanesi haline getiren sen saçları ahenkle eyvallah etmeyen kızların zaferini şimdi hangi sakinleştiriciyi avuçlayarak kutluyorsun merak ediyorum. İşte zihniyetinizin ayağa düşen gaddarlığı bu kadardır! Sen şimdi o odada organik olan ne varsa yetiştir, fotosentez sultanı ol! Bağnazlığını o odaya sıva, diktatörlüğünle ikna olacak koyunları güt! Bakalım ilahi mahkemede Allah’ı nasıl ikna edeceksin! İllaki helallik isteyeceksin bakalım o helalliğe, vebal kamburu ettiklerini nasıl ikna edeceksin!

Psikolojik harbin en yağız kadını bekle az kaldı senin sömürdüğün ve kadınca kemirdiğin istikballerini boğazladığın ikna odanı, mescit yapıp adına da Nur Serter mescidini çakacak kaç gönüllü var biliyor musun!Senin aritmetiğin bu vebale yetmez!

Esra Elönü - Haber 7
eelonu@mynet.com

Bu haber toplam 1950 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!