1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. IHH Başkanı Yıldırım, MEDLIFE’ın konuğu oldu
IHH Başkanı Yıldırım, MEDLIFE’ın konuğu oldu

IHH Başkanı Yıldırım, MEDLIFE’ın konuğu oldu

Mavi Marmara Şehitlerini Anma etkinliği için Siirt’e gelen IHH Başkanı Bülent Yıldırım, bu sabah Medlife Hastanesi’nde kahvaltı konuğu oldu.

A+A-

Dün coşkulu bir etkinliğe imza atan Siirt İnsani Yardım Derneği’nin konuğu olarak Siirt’e gelen IHH Başkanı Bülent Yıldırım,  programın ardından İlim Yayma Cemiyeti’nde istirahate çekildi. İYC bahçesinde gecenin ilerleyen vakitlerine kadar günün değerlendirmesi yapıldı. Yıldırım’ın yerini öğrenen birçok IHH gönüllüsü gelerek ikinci filoda yer almak istediklerini belirttiler. Kimi vatandaşlar ikinci filoda yer almak için Yıldırım’a yoğun ısrarda bulundular. Gece ilerleyen vakitlere kadar IHH nın ikinci filosuyla ilgili ulusal gazetelere servis edilecek röportajlar Eyüp Güzel tarafından IHH Başkanı Yıldırım ile kaleme alındı.

MEDLIFE KONUKLARINI AĞIRLADI

IHH Başkanı Bülent Yıldırım, bu sabah Medlife Hastanesi’nin kahvaltı konuğu oldu. Konuklarını kapıda karşılayan hastane ortaklarından Bedrettin Serin, Siirt’in kahvaltıda meşhur yemeği büryan ikram etti.

Yapılan kahvaltının ardından Şehit İbrahim Bilgen adına yapılması planlanan yurt için tespit edilen arazide incelemelerde bulundu. IHH Başkanı Bülent Yıldırım daha sonra Tillo’ya ziyarete gitti.

Bu haber toplam 2357 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!