1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İHH Başkanı Bülent Yıldırım, Siirtliler.Net’i ziyaret etti
İHH Başkanı Bülent Yıldırım, Siirtliler.Net’i ziyaret etti

İHH Başkanı Bülent Yıldırım, Siirtliler.Net’i ziyaret etti

Mavi Marmara Şehitlerini Anma etkinliği için Siirt’e gelen IHH Başkanı Bülent Yıldırım, Siirtliler.Net’i ziyaret etti.

A+A-

Siirt İnsani Yardım Derneği tarafından organize edilen “Mavi Marmara Şehitlerini Anma” etkinliğine katılmak üzere ilimiz Siirt’e gelen IHH Başkanı Bülent Yıldırım, Siirtliler.Net’i ziyaret etti. Güres Caddesi’nde açılan Mavi Marmara Resim Sergisi’ni ziyaret ettikten sonra Siirtliler.Net’i ziyaret eden Yıldırım, “Hem İstanbul’da hem de Siirt’te etkinliklerimize katkı sunan Siirtliler.Net’e teşekkür ediyorum” dedi.

Yıldırım, Siirtliler.Net’e yaptığı açıklamada; “Siirt İnsani Yardım Derneği’mizin yapmış olduğu ‘Mavi Marmara Şehitlerini Anma’ gecesine katılmak üzere Siirt’e geldik. Burada sıcak bir karşılama gördük ve çok memnun olduk. İbrahim Bilgen ağabeyimizin mezarını da ziyaret edeceğiz. Akşamki programda büyük bir kalabalık olacağını düşünüyoruz. Çünkü herkes İbrahim Bilgen ağabeye ve Filistin’e sahip çıktı. Siirt birçok İl’e örnek olmuş durumda. Bütün gruplar hangi düşüncede olursa olsun birliktelik gösterdiler. Haksızlığın karşısında böyle bir tavır sergileyen bu halka minnettarız.

Sizler de hem İstanbul’da hem de burada bizim çalışmalara her zaman destek verdiniz. Siirtliler.Net’e çok teşekkür ediyorum. Ayrıca anneler gününde yılın annesi ödülünü İbrahim Bilgen ağabeyimizin hanımına layık görüp verdiğinizden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu haber toplam 2101 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!