1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İçişleri Bakanlığından Siirt'e ziyaret
İçişleri Bakanlığından Siirt'e ziyaret

İçişleri Bakanlığından Siirt'e ziyaret

İçişleri Bakan Yardımcısı Sebahattin ÖZTÜRK beraberinde Jandarma Genel Komutanlığı Asayiş Başkanı Tümgeneral Ali Özkaya, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mehmet AKDENİZ ile birlikte bazı temaslarda bulunmak üzere ilimizi ziyaret etti.

A+A-

Valiliği ziyaret eden Bakan Yardımcısı Öztürk, Vali Vekili Bünyamin Kuş, Belediye Başkan Vekili  Ceyhun Dilşad Taşkın, ilçe kaymakamları ve kurum amirleri tarafından karşılandı. 

Valilikte şeref defterini imzalayan Bakan Yrd. Öztürk, daha sonra Vali Vekili Bünyamin Kuş ile Valilik makamında bir süre görüştü.

Bakan Yardımcısı Sebahattin ÖZTÜRK daha sonra Valilik Toplantı Salonunda, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları ve Kayyum Belediye Başkanlarının katılımı ile yaptığı toplantının ardından Emniyet ve Jandarma da görevli birim amirleriyle de güvenlik toplantısı yaptı.

Bakan Öztürk, Valilik ziyaretinin ardından özel bir otelde STK temsilcileri, Kanaat önderleri ve Güvenlik Korucuları ile bir araya geldi.

Bakan Öztürk burada yaptığı açıklamada; "Her zaman hukuk içerisinde kalarak terörle mücadeleyi yürüttük ve yürütmeye devam edeceğiz. Bir buçuk sene içerisinde çok büyük başarılara imza attık." dedi.

Siirt’in terörle anılan bir yer olmadığını ifade eden Bakan Yardımcısı Öztürk, Kentin terörle anılmamasının, halkın sayesinde olduğunu belirtti.

Vatandaşların soru ve önerilerini tek tek dinleyip cevaplayan Bakan Öztürk, burada dile getirilen taleplerin yetkili mercilerce değerlendirileceğini söyledi.

Toplantı, görüş ve taleplerin sunulması ile sona erdi.

Bu haber toplam 1438 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!