1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Huzur seminerine beklenen ilgi gösterilmedi
Huzur seminerine beklenen ilgi gösterilmedi

Huzur seminerine beklenen ilgi gösterilmedi

Siirt Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilerek ilimizdeki STK’lar, muhtarlar, kamu personelleri, esnaf ve vatandaşların davet edildiği huzur toplantısı beklenen ilgiyi görmedi.

A+A-

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Siirt’te yaşayan vatandaşların daha güvenli ve huzurlu yaşayabilmeleri için yapılan seminere 700 kişinin davet edilmesine rağmen 70 kişi katıldı.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Siirt Emniyet Müdürü Recep Güven, “bölgenin en sakin ve huzurlu şehrinde görev yapıyoruz. Siirt halkının huzur içinde olması bizlerin işini kolaylaştırıyor. Halkın sıcak ve misafirperverliğinin yanı sıra şahsıma ve emniyet personeline duyulan saygıdan dolayı onur duyuyorum. Burada bir araya gelmemizin nedeni şehrimizin daha fazla nasıl bir şehir yapabilmemiz içindir. Burada bulunan tüm şube müdürlerim ile beraber sizlerin sorularını ve dileklerinizi tek tek alacak ve bunlara cevap vereceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Seminer daha sonra şube müdürlerinin verdiği çeşitli bilgilerle devam edilirken seminere katılanların sorularına cevap verilmesinin ardından son buldu.

Bu haber toplam 2189 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!